Home Newsy OS X Mavericks 10.9.2 nie rozwiązuje problemów z pocztą elektroniczną
OS X Mavericks 10.9.2 nie rozwiązuje problemów z pocztą elektroniczną
0

OS X Mavericks 10.9.2 nie rozwiązuje problemów z pocztą elektroniczną

0

Od paru dni możemy w pełni cieszyć się zaktualizowanym systemem operacyjnym na jabłkowych komputerach. Apple w miniony wtorek udostępniło na swoich serwerach długo wyczekiwaną wersję tego oprogramowania. OS X Mavericks 10.9.2 oprócz nowych funkcji miał bowiem wnosić sporo poprawek związanych między innymi z działaniem usługi VoiceOver oraz wbudowanej aplikacji Mail.

Niestety jak donosi wiele serwisów technologicznych użytkownicy desktopowej platformy po dokonaniu aktualizacji nadal skarżą się na nieścisłości w działaniu klienta skrzynki pocztowej. Korzystanie z niej nadal doskwiera podczas użytkowania usługi Gmail, a fakt ten mają potwierdzać liczne raporty jakie słane są pod adresem wsparcia technicznego Apple oraz odzew niezadowolonych użytkowników na forach internetowych. Problem ponownie wiąże się ze skrzynką odbiorczą, która z opóźnieniem pobiera, czy nawet gubi nowe wiadomości, a także segregowaniem ich w inteligentnych folderach. Lista niedociągnięć robi się też coraz dłuższa, bowiem wciąż pojawiają się nowe zarzuty.

To kolejna po iOS 7.0.6 wadliwa aktualizacja systemu, a biorąc pod uwagę długi czas jej testowania nie dziwi ostra krytyka rozżalonych użytkowników.

Źródło: iMore

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.