Czy iPhone 6S zmieści się do obudowy Lifeproof Fre?
0

Czy iPhone 6S zmieści się do obudowy Lifeproof Fre?

0

Jak już większość z Was zdążyła się dowiedzieć nowy telefon Apple jest nie tylko cięższy od swojego poprzednika, ale również większy. Mając dwa telefony w ręce różnica jest wyczuwalna. iPhone 6S wydaje się być bardziej pękaty, nadmuchany po prostu grubszy. Tym bardziej byłem ciekawy czy bardzo dopasowane obudowy jak na przykład wodoszczelna obudowa Lifeproof fre będzie pasowała z modelu iPhone 6 do najnowszego iPhone’a 6S. Jako, że obudowa Lifeproof dzięki uprzejmości firmy ALSTOr wciąż jest u mnie, a iPhone w końcu również trafił w moje ręce, miałem okazję sam to sprawdzić.

Czy iPhone 6S zmieści się do obudowy Lifeproof Fre?

Czy Lifeproof Fre bedzie pasowało do iPhone 6S AppleMobile.pl 1

Recenzję obudowy Lifeproof Fre znajdziecie przeszukując recenzje na naszej stronie. Obudowa pozwala między innymi pływać z telefonem na głębokość jednego metra przez około 30-60 minut, bez obawy o to, że przemoknie. Etui jest również kurzo i pyło odporne. Przyznaję, że nie wybieram się na urlop nie zabezpieczając przed tem telefonu właśnie tym etui. Nadaje się idealnie na wakacyjny wyjazd. Dzięki niemu nie musimy się obawiać rysującego piasku czy wody. Podwodne zdjęcia wykonane telefonem zabezpieczonym Lifeproof Fre wyglądają niesamowicie!

Czy Lifeproof Fre bedzie pasowało do iPhone 6S AppleMobile.pl 2

Tym bardziej wiadomość o tym, że gabaryty najnowszej słuchawki Apple są nieco większe niż iPhone’a 6 przyjąłem z myślą – ciekawe czy mój Lifeproof Fre się jeszcze na coś przyda?

Czy Lifeproof Fre bedzie pasowało do iPhone 6S AppleMobile.pl 3

Okazuje się, że te dziesiąte części milimetra nie robią różnicy i spokojnie telefon się mieści.

Czy Lifeproof Fre bedzie pasowało do iPhone 6S AppleMobile.pl 4

Bez większego trudu możemy domknąć obudowę na telefonie i zatrzasnąć wytrzymałe zatrzaski dbające o to, aby urządzeniu nic się nie stało, gdy wpadnie do wody lub będziemy go używać w trudnych warunkach.

Czy Lifeproof Fre bedzie pasowało do iPhone 6S AppleMobile.pl 7

Obudowa idealnie przylega do telefonu, samo urządzenie nie wywołuje naprężenia na zaciskach. Nie ma więc obawy, że Lifeproof Fre sam się rozłoży.

Czy Lifeproof Fre bedzie pasowało do iPhone 6S AppleMobile.pl 5

Oczywiście mimo okienka chroniącego ekran telefonu, możemy bez większego problemu korzystać z funkcji 3D Touch w najnowszym iPhone 6S.

Czy Lifeproof Fre bedzie pasowało do iPhone 6S AppleMobile.pl 6

Przycisk Touch ID również działa prawidłowo, choć ten działał także we wczęsniejszych modelach zabezpieczonych Lifeproofem. Spokojnie możecie więc kupować model Lifeproof Fre od iPhone’a 6 dla swoich nowych iPhone’ów 6S. Oczywiście najtaniej oryginalne etui Lifeproof znajdziecie w naszym sklepie internetowym https://sklep.applemobile.pl 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *