0

Szybkość działania Touch ID w iPhone 6S vs iPhone 6

0

W iPhonie 6S znajdziemy przycisk z czytnikiem linii papilarnych drugiej generacji. Czytnik przede wszystkim jest zdecydowanie szybszy od tego, który Apple montowało w iPhone 6, nie mówiąc już o 5S. Do tej pory chcąc sprawdzić na przykład powiadomienia na pulpicie telefonu lub po prostu godzinę, naciskałem klawisz Home na leżącym gdzieś na stole telefonie. W przypadku iPhone’a 6S nie jest to możliwe. Gdy naciśnięcie przycisku Home od razu odblokowuje ekran, taki szybki jest czytnik zainstalowany w tym modelu. Oj trzeba będzie zmienić przyzwyczajenia. Zresztą sami sprawdźcie jaka jest różnica na nagranym filmie.

Sprawdziłem szybkość działania Touch ID w iPhone 6S vs iPhone 6. Jak widać odblokowanie ekranu iPhone’a 6S (po lewej) jest zdecydowanie szybsze, niż tego po prawej (iPhone 6). Dodam, że oba telefony mają te same oprogramowanie, nawet są w nich te same dane, aplikacje itd.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *