Home Newsy Czego możemy spodziewać się po iOS 12?
Czego możemy spodziewać się po iOS 12?
0

Czego możemy spodziewać się po iOS 12?

0

Do tej pory wiele nieoficjalnych informacji jakie opublikowano w sieci tematycznie związanych ze zbliżającą się wielkimi krokami wersją systemu iOS 12 sugerowało, iż nie należy się po tej platformie spodziewać wielu nowości funkcjonalnych. Oprogramowanie też wizualnie pozostanie takie jak poprzednik, a prawdziwy powiew świeżości miałby nastąpić za rok.

Doniesienia jasno określają, że iOS 12 ma być jedynie oprogramowaniem bardziej dopracowanym, stabilniejszym i bezpieczniejszym niż wersja poprzednia. Tymczasem nieco inny scenariusz rysuje się jeśli wziąć pod uwagę najnowsze plotki, w których króluje zdjęcie przedstawiające proces aktualizacji systemu iOS do wersji 12.

Na fotografii uchwycono opis informujący o nowościach jakie zostały zaimplementowane w nowej wersji oprogramowania. Możemy z niego dowiedzieć się, że iOS 12 ma cechować nowy wygląd, ciemny motyw interfejsu, nowe ikony Animoji oraz przebudowane Centrum Powiadomień.

Oczywiście do tego typu nowinek należy podchodzić z dużą dozą ostrożności i ograniczonym zaufaniem. W sieci roi się od przerobionych zdjęć oraz plotek wątpliwej autentyczności.

Źródło: Onetech

 

Czego możemy spodziewać się po iOS 12?

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *