Home Newsy Kolejna wzmianka o nowościach w iOS 12
Kolejna wzmianka o nowościach w iOS 12
0

Kolejna wzmianka o nowościach w iOS 12

0

Już w ten poniedziałek Apple zaprezentuje podczas konferencji WWDC najnowszą wersję swojego systemu mobilnego oznaczoną jako iOS 12. Niestety wciąż niewiele wiadomo na temat tego czego można spodziewać się po tymże oprogramowaniu, w sieci doniesień na ten temat można szukać dosłownie ze świecą w ręku. Tymczasem pewnych danych dostarcza internautom w swoim najnowszym raporcie agencja informacyjna Bloomberg.

Zdaniem Marka Gurmana, który nie raz dostarczał trafnych informacji w zakresie przyszłych jabłkowych urządzeń i oprogramowania sugeruje, iż wraz z debiutem iOS 12 pojawią się nowe narzędzia dostępne z poziomu systemowych ustawień. Jednym z nich ma być opcja pokazująca ile czasu użytkownik spędza z iPhone’m. W tej zakładce będzie można również podejrzeć ile czasu spędzamy w konkretnej aplikacji zainstalowanej w systemie.

Najnowszy raport agencji Bloomberg informuje też o nowej wersji ArKit. Będzie ona oznaczona numerem 2.0 i ma skupić się na nowych narzędziach dla deweloperów, by jeszcze bardziej mogli oni zintegrować swoje aplikacje z tą technologią.

Zgodnie z najnowszymi informacjami Apple niestety nie pokaże nowych urządzeń podczas konferencji WWDC 2018. Skupić się ma wyłącznie na oprogramowaniu.

Źródło: Bloomberg

 

Kolejna wzmianka o nowościach w iOS 12

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *