Home Newsy Następca iPhone’a X w nowych kolorach
Następca iPhone’a X w nowych kolorach
0

Następca iPhone’a X w nowych kolorach

0

W pewne plotki dotyczące jabłkowych urządzeń publikowane w sieci trudno jest uwierzyć. Taki właśnie scenariusz dotyczy informacji rozpowszechnianej przez stronę internetową Techno Codex. News opublikowany przez tę witrynę okraszony zdjęciami sugeruje, iż następca iPhone’a X oferowany będzie w nowych kolorach: fioletowym oraz turkusowym.

Nie jest oczywiście wykluczone, że Apple testuje takowe warianty urządzenia, choć jest mało prawdopodobne, iż ujrzą one finalnie światło dzienne. Na załączonych do newsa fotografiach sprzęt wygląda po prostu mało atrakcyjnie. Zgodnie z treścią raportu następca iPhone’a X produkowany jest obecnie w jednej z fabryk w Indiach.

Bardziej prawdopodobną wydaje się być informacja, iż kalifornijska firma szykuje nowy odcień kolorystyczny obudowy określany mianem rumianego złota. Jakiś czas temu wyciekły nawet zdjęcia prezentujące jabłkowego smartfona w tym odcieniu, które rzekomo gigant z Cupertino przesłał Federalnej Komisji Łączności. Ten wariant kolorystyczny wydaje się być bardziej autentyczny, choć oczywiście do czasu premiery urządzenia nic nie jest do końca pewne.

Źródło: ThinkApple

 

Następca iPhone’a X w nowych kolorach

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *