Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Better Half – nie zapomnij o urodzinach partnera!
Better Half – nie zapomnij o urodzinach partnera!

Better Half – nie zapomnij o urodzinach partnera!

0

Zapewne każdy z was zna mężczyznę lub kobietę, którzy to zapomnieli o ważnej dacie związanej z ich związkiem. Rocznica, urodziny partnera, imieniny… Zdarza się, jesteśmy tylko ludźmi. Dziś przygotowałem aplikację, która pozwoli wam na dodatkowe kilka punktów u waszej partnerki czy partnera. Zapraszam!

Better Half

W tłumaczeniu – „lepsza połowa” to aplikacja pozwalająca nam na dodanie danych partnera (oraz naszych) wraz z ważnymi dla nas datami. Możemy zapisać sobie datę pierwszego pocałunku, oświadczyn, pierwszego spaceru czy odliczać czas do wspólnych wakacji. Aplikacja będzie co kilka dni przypominać nam ile czasu zostało do urodzin naszego partnera bądź ważnego wydarzenia, które dodamy do apki. Jak widać po ocenach w AppStore ( średnia ocen 5,0) aplikacja jest lubiana przez użytkowników i zapewne niejednemu uratowała tyłek.

Pierwsze odpalenie

Aplikację uruchamiamy normalnie z poziomu pulpitu naszego smartfona a następnie musimy przejść wstępną konfigurację. Podajemy zdjęcie, imię naszego partnera, nasze imię, numer telefonu partnera (opcjonalnie) a następnie daty urodzin oraz rocznic. Na koniec pozostaje nam wybrać płeć naszą i partnera – i to tyle z konfiguracji.

Ekran główny

Znajdziemy na nim dostęp do szybkich widgetów z których to możemy dowiedzieć się ile dni zostało do urodzin naszego ukochanego oraz za ile dni będzie nasza rocznica. Co jest warte uwagi – aplikacja pokazuje jak długo jesteśmy już razem oraz przypomina o miesięcznicach(!). U góry ekranu natomiast znajduje się wiek, zdjęcie oraz znak zodiaku naszego partnera. Nieco niżej znajdziemy ikonki pozwalające nam na szybkie połączenie z tą osobą.

Kalendarz specjalny

W prawym dolnym rogu znaleźć możecie niebieską ikonę kalendarza. Po kliknięciu powita was okno umożliwiające dodanie jakiegoś ważnego dla was wydarzenia. Wspólne wakacje? Pierwszy pocałunek? Adopcja pieska? Wszystko! Cokolwiek chcecie, to możecie to dodać. Oczywiście ustalacie sobie datę, nazwę wydarzenia a także czas oraz ikonkę, która pojawi się w kalendarzu.

Czy warto się zainteresować tą Apką?

Oczywiście! Nie pisałbym o niej wam bez powodu. U mnie z pamięcią jest słabo, więc jest ona dla mnie prawdziwym zbawieniem. Dzięki niej już nigdy nie będę zapominał o ważnych wydarzeniach, a gdy będę chciał zobaczyć ile do zostało do jakiegoś z nich – po prostu sprawdzę. Koniec liczenia linijek w kalendarzu! 😆

Gdzie pobrać?

Aplikacja dostępna jest w AppStore, pobierzecie ją klikając a ten link – *KLIK* na waszym iPhonie lub iPadzie. Apkę pobierzecie również na waszego Apple Watcha, więc już nic was nie ominie!

Better Half – nie zapomnij o urodzinach partnera!

Zalety Wady

Zalety

  • Dla zapominalskich
  • Możliwe dodanie różnych wydarzeń
  • Ładna szata graficzna
  • Użyteczna

Wady

  • Brak
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.