Home Newsy Glovo i McDonald’s rozszerzają współpracę dodając wsparcie dla nowych miast
Glovo i McDonald’s rozszerzają współpracę dodając wsparcie dla nowych miast
0

Glovo i McDonald’s rozszerzają współpracę dodając wsparcie dla nowych miast

0

Firma Glovo rozszerza swoją dotychczasową współpracę z restauracją McDonald’s o nowe lokalizacje. Od marca liczba restauracji, z których użytkownicy zamówią potrawy wyniesie aż 120 lokali.

Aplikacja Glovo to szybko rozwijająca się aplikacja, która zajmuje się dostawami żywności na życzenie. Według samego Glovo, obiecują oni, żę przesyłka z jedzeniem dotrze pod wskazany adres w czasie krótszym niż godzina.

Jak informuje Carlos Silván, Head of Expansion z Glovo:

„Wraz z McDonald’s stanęliśmy na wysokości zadania. W bardzo krótkim okresie czasu udało nam się uruchomić usługę w 11 miastach. W obecnej sytuacji nie ma możliwości jedzenia w restauracji, dlatego coraz więcej Polaków decyduje się zamówić jedzenie na dowóz, by w ogóle nie wychodzić z domu. Cieszymy się, że możemy spełniać potrzeby naszych klientów i pomóc im w tym trudnym czasie, a jednocześnie cały czas dbać o ich bezpieczeństwo. Glovo w tym celu wprowadziło między innymi dostawy „bezkontaktowe”, dzięki czemu zamawiający może odebrać przesyłkę spod drzwi bez kontaktu z kurierem.”

Firma już wcześniej zrezygnowała z konieczności zostawiania podpisu przez klientów u dostawcy. Kurierzy na co dzień stosują także szereg specjalnych środków ostrożności oraz higieny. Jest to: dodatkowa dezynfekcja toreb, unikanie dotykania uchwytów toreb i trzymanie ich za boki podczas przenoszenia oraz stosowanie się do wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia.

Glovo i McDonald’s rozszerzają współpracę dodając wsparcie dla nowych miast

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.