Home Newsy Premiera zegarka Fitbit Charge 4! Co nowego?
Premiera zegarka Fitbit Charge 4! Co nowego?
0

Premiera zegarka Fitbit Charge 4! Co nowego?

0

Firma Fitbit zaprezentowała dziś światu najnowszy model zegarka z rodziny Charge. Czwarta już odsłona popularnej opaski jest jeszcze lepsza niż jej poprzednicy – nie mogło być inaczej. Nowa odsłona łączy w sobie to, za co użytkownicy pokochali poprzednie edycje plus dodaje nowe elementy, których nie było wcześniej.

Fitbit Charge 4 pochodzi z rodziny najlepiej sprzedających się trackerów marki. Wyposażony został w kombinację wszelakich czujników i systemów Fitbit. Nie zabrakło oczywiście wbudowanego GPS, Spotify, Fitbit Pay i wielu innych przydatnych funkcji. Opaska prezentuje się elegancko, a tym samym jest w pełni wodoodporna. Według Fitbita, wbudowana bateria ma pozwolić na 7 dni pracy na jednym ładowaniu. Charge 4 będzie pierwszym urządzeniem Fitbit dostępnym w języku polskim. Aplikacja mobilna Fitbit w języku polskim będzie dostępna natomiast od 15 kwietnia.

Przedsprzedaż Charge 4 i Charge 4 Special Edition rozpoczyna się dziś na stronie Fitbit.com, natomiast od kwietnia 2020 roku model będzie dostępny w sklepach online (oraz stacjonarnych) na całym świecie. Charge 4 jest dostępny w cenie 699,00 PLN w kolorze czarnym, drzewa różanego i błękicie/czerni. Charge 4 Special Edition jest dostępny w cenie 779,00 PLN z elegancką, odblaskową plecioną opaską oraz klasyczną czarną opaską, którą można łatwo zamienić na czas treningu lub dla osiągnięcia bardziej sportowego wyglądu.

Premiera zegarka Fitbit Charge 4! Co nowego?

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl