Premiera zegarka Fitbit Charge 4! Co nowego?
0

Premiera zegarka Fitbit Charge 4! Co nowego?

0

Firma Fitbit zaprezentowała dziś światu najnowszy model zegarka z rodziny Charge. Czwarta już odsłona popularnej opaski jest jeszcze lepsza niż jej poprzednicy – nie mogło być inaczej. Nowa odsłona łączy w sobie to, za co użytkownicy pokochali poprzednie edycje plus dodaje nowe elementy, których nie było wcześniej.

Premiera zegarka Fitbit Charge 4! Co nowego?

Fitbit Charge 4 pochodzi z rodziny najlepiej sprzedających się trackerów marki. Wyposażony został w kombinację wszelakich czujników i systemów Fitbit. Nie zabrakło oczywiście wbudowanego GPS, Spotify, Fitbit Pay i wielu innych przydatnych funkcji. Opaska prezentuje się elegancko, a tym samym jest w pełni wodoodporna. Według Fitbita, wbudowana bateria ma pozwolić na 7 dni pracy na jednym ładowaniu. Charge 4 będzie pierwszym urządzeniem Fitbit dostępnym w języku polskim. Aplikacja mobilna Fitbit w języku polskim będzie dostępna natomiast od 15 kwietnia.

 Fitbit Charge 4!

Przedsprzedaż Charge 4 i Charge 4 Special Edition rozpoczyna się dziś na stronie Fitbit.com, natomiast od kwietnia 2020 roku model będzie dostępny w sklepach online (oraz stacjonarnych) na całym świecie. Charge 4 jest dostępny w cenie 699,00 PLN w kolorze czarnym, drzewa różanego i błękicie/czerni. Charge 4 Special Edition jest dostępny w cenie 779,00 PLN z elegancką, odblaskową plecioną opaską oraz klasyczną czarną opaską, którą można łatwo zamienić na czas treningu lub dla osiągnięcia bardziej sportowego wyglądu.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *