Atrapa iPhone’a 8 na wideo

Atrapa iPhone’a 8 na wideo

0

Kilka dni temu za sprawą Benjamina Geskin’a do sieci trafiły zdjęcia makiety nadchodzącego modelu iPhone’a który ma być najwyższym i najbardziej zaawansowanym smartfonem w ofercie Apple w tym roku. Makieta powstała na bazie licznych przecieków pochodzących wprost od dostawców komponentów do iPhone’a 8.

Ta sama zdaje się atrapa urządzenia pojawiła się właśnie na krótkim filmie, który został rozpowszechniony w serwisie społecznościowym Twitter przez autora poprzednich materiałów. Na liczącym klika sekund wideo można dokładnie przyjrzeć się prawdopodobnej konstrukcji iPhone’a 8, która materializuje treść wielu dotychczas opublikowanych plotek.

Mamy zatem do czynienia z urządzeniem o bardzo wąskich ramkach wokół ekranu oraz konstrukcją pozbawioną przycisku Home. W tylnej części obudowy widać również podwójną kamerę główną, której obiektywy rozmieszczone są pionowo, co jak sugeruje wiele doniesień ma mieć związek z zastosowaniem namiastki technologii rozszerzonej rzeczywistości. W ten perspektywie widoku urządzenia nie znajdziemy też czytnika linii papilarnych. Prawdopodobnie wbrew wcześniejszym informacjom Apple uda się go wbudować w powierzchnie dotykową ekranu.

Na pokazanej makiecie nie widać jednak pewnych cech konstrukcyjnych takich jak choćby szklana powierzchnia tylnej obudowy. Zgodnie z treścią wiki plotek iPhone 8 będzie właśnie w ten sposób wykończony by zapewnić ładowane indukcyjne akumulatora.

Źródło: Benjamin Geskin

 

Atrapa iPhone’a 8 na wideo

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *