Zdjęcia przedstawiające rozmiar iPhone’a 8

Zdjęcia przedstawiające rozmiar iPhone’a 8

0

Azjatycki serwis Weibo słynie z publikowania często trafnych doniesień na temat nadchodzących urządzeń od Apple. W przeszłości niejednokrotnie okazywało się bowiem, że informacje udostępniane na łamach portalu miały odzwierciedlenie w rzeczywistości podczas prezentacji nowości przez firmę Apple. Ostatnio pojawiły się tam zdjęcia prezentujące matryce do produkcji obudów dla jabłkowych smartfonów.

Mowa oczywiście o urządzeniach, które zostaną zaprezentowane światu już tej jesieni. Widać na nich nie tylko prawdopodobny rozmiar flagowego modelu ale i scenariusz dotyczący pozostałych urządzeń. Dotąd w sieci pojawiały się dwa prawdopodobne biegi wydarzeń związane z ofertą tegorocznych smartfonów. Sugerowano bowiem debiut dwóch wariantów jabłkowej słuchawki, czyli iPhone’a 8 oraz 8 Plus, kiedy indziej zaś premierę aż trzech modeli, z których jeden to iPhone 8, a pozostałe dwa 7s i 7s Plus miały być odświeżoną wersją obecnych modeli.

Na taki scenariusz wskazują właśnie opublikowane zdjęcia prezentujące formy odlewnicze. Widać na nich, że flagowy model smartfona będzie niewiele większy od iPhone’a z ekranem o przekątnej 4,7 cala. Już jakiś czas temu informowano nieoficjalnie, że iPhone 8 ma być o 11 mm dłuższy od modelu 7 i o pół centymetra od niego szerszy.
Fotografie pokazują też prawdopodobne rozmieszczenie tylnych kamer we wszystkich urządzeniach. Wersja 7s oraz 7s Plus pod tym kątem pozostanie bez zmian. Pionowym ułożeniem obiektywów kamery iSight cechować się ma wyłącznie flagowiec.

Co ciekawe ostatnie z rozwiązań nie ma być podyktowane jak wielokrotnie sugerowano wsparciem dla technologii rozszerzonej rzeczywistości, a ograniczoną szerokością obudowy urządzenia. Pionowe rozmieszczenie dwóch kamer ma być w następstwie tego logicznym i wygodnym posunięciem ze strony projektantów Apple.

Źródło: Weibo

 

Zdjęcia przedstawiające rozmiar iPhone’a 8

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *