Apple wysyła listy z pogróżkami do dystrybutorów Galaxy Nexusa i Galaxy Tab 10.1?
0

Apple wysyła listy z pogróżkami do dystrybutorów Galaxy Nexusa i Galaxy Tab 10.1?

0

AppleApple znane jest z tego, że jeżeli chodzi o ofensywę przeciwko Samsungowi, w stanie jest podjąć się różnych kroków. Tym razem, firma spod znaku nadgryzionego jabłka, zaczęła wysyłać listy do detalicznych sprzedawców, którzy posiadają w swojej ofercie zarówno Galaxy Tab 10.1 jak i Galaxy Nexus. Jak z pewnością wiecie, produkty te stoją w obliczu zablokowania dystrybucji na terenie USA i musiały zostać usunięte z kanałów sprzedaży, z powodu naruszania kilku patentów należących do Apple.

Samsung podało, że część ze sprzedawców otrzymała listy, w których są wręcz zmuszani do zaprzestania sprzedaży pod koniec czerwca i na początku lipca. Miało to miejsce jeszcze w momencie, zanim zakaz sprzedaży Galaxy Nexusa został zniesiony. Po wszystkich zagrywkach Apple, ta wydaje się tak naprawdę jedną z najbardziej niezrozumiałych i nieuczciwych wobec samych sprzedawców detalicznych, nie są oni bowiem w żaden sposób odpowiedzialni za powstanie sporu między dwoma przedsiębiorstwami i problemy z poszczególnymi produktami. Posiadają podpisane kontrakty z Samsungiem i są zobligowani do umieszczania ich towaru w swojej ofercie.

Samsung uważa, że wysłane listy zawierały w sobie groźby i nie zamierza tak zostawić całej sprawy, niektórzy detaliści z pewnością zastanowili się dwa razy po otrzymaniu wiadomości od Apple, czy dalej chcą sprzedawać produkty Sammy?ego.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *