Porozumienie między Apple i Samsungiem? Negocjacje w sprawie zakończenia wojny sądowej
1

Porozumienie między Apple i Samsungiem? Negocjacje w sprawie zakończenia wojny sądowej

1

Apple vs SamsungApple i Samsung tak długo pojedynkują się już w sądach na całym świecie, że ich przedstawiciele z pewnością zapomnieli, że tak naprawdę są dla siebie dużymi i niezwykle ważnymi partnerami. Na szczęście, w końcu podjęli decyzję o chęci dojścia do porozumienia. Miejsce ma mieć mediacja w celu ostatecznego rozwiązania rozgrywanej przed wymiarem sprawiedliwości wojny.

W dniach 21 i 22 maja 2012 roku, przedstawiciele firmy spotkają się w San Francisco, aby omówić sposób w jaki rozwiążą ostatecznie całą tą sytuację. Są zobowiązani między innymi dostarczyć oświadczenia, w których zaznaczą w jaki sposób powinni wygrać swoje sprawy. Sędzia Joseph J. Spero będzie przewodniczył rozmowom w sądzie i całemu procesowi mediacyjnemu, a oświadczenia stron mają być całkowicie po ufne.

Chciałbym jedynie przypomnieć, że wszystko zaczęło się od pozwu wytoczonego przeciwko Samsungowi przez Apple, które to doszukiwało się plagiatu swoich produktów w tablecie Galaxy Tab i smartfonie Galaxy S. W odpowiedzi, Samsung wytoczył ciężkie działo, stwierdzając, że elektronika firmy spod znaku nadgryzionego jabłka korzysta aż z dziesięciu patentów, które nie należą do niej. Następnie, cała wojna patentowa przeniosła się na kolejne kraje – miejmy nadzieję, że w końcu miejsce będzie miał jej ostateczny koniec!

Oceń post

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *