Home Newsy Były prezes Apple John Sculley, widzi w Samsungu Galaxy Tab jedynego prawdziwego rywala dla iPada
Były prezes Apple John Sculley, widzi w Samsungu Galaxy Tab jedynego prawdziwego rywala dla iPada
1

Były prezes Apple John Sculley, widzi w Samsungu Galaxy Tab jedynego prawdziwego rywala dla iPada

1

John SculleyHistoria Johna Sculleya w Apple zaczęła się w roku 1983, kiedy to młody Steve Jobs potrzebował doświadczonego CEO do zarządzania swoją firmą. Siedemdziesięciodwuletni obecnie Sculley, dalej aktywnie udziela się w sprawy związane z życiem firmy i chętnie dzieli się swoją wiedzą na jej temat. W jednym z ostatnich wywiadów dla Economic Times poruszył między innymi szczegółowo sprawę Samsunga Galaxy Tab.

Słynne zdanie: ?Czy chcesz sprzedawać wodę z cukrem do końca swojego życia, czy chcesz dołączyć do mnie i zmieniać świat?, wypowiedziane przez Jobsa 30 lat temu, nakłoniło Sculleya do podjęcia bardzo ważnego kroku w swojej karierze. Obecnie uważa, że była to odpowiednia decyzja i z pewnością jej nie żałuje.

Wracając jednak do samego wywiadu, siedemdziesięciolatek patrzył w nim naprawdę pozytywnie na przyszłość Apple, wskazując, że jak na razie jedynym konkretnym rywalem na rynku tabletów cały czas jest Samsung Galaxy Tab. Bardzo przychylna opinia jak na byłego reprezentanta firmy, która od dłuższego już czasu nie daje spokoju Samsungowi, dręcząc go kolejnymi pozwami sądowymi, nieprawdaż? 🙂

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *