Home Newsy Etui Cygnett Glam dla iPada
Etui Cygnett Glam dla iPada
0

Etui Cygnett Glam dla iPada

0

Cygnett Glam iPadFirma Cygnett prezentuje nowe etui na iPada Glam, które wyróżnia się oryginalnym designem i może jednocześnie służyć jako podstawka.

Glam marki Cygnett chroni iPada, a jednocześnie może służyć jako praktyczna podstawka. Etui zapobiega zarówno zadrapaniom, jak i poważniejszym uszkodzeniom podczas upadku. Wykonane jest z solidnych materiałów i pozwala kompleksowo zabezpieczyć cały tablet. Jednocześnie wzorowany na książce kształt i ruchoma przednia klapa pozwalają w jednej chwili skorzystać z dotykowego wyświetlacza, podczas gdy boczne wycięcia gwarantują bezpośredni dostęp do wszystkich wejść czy przycisku aparatu. Glam ściśle przylega do powierzchni iPada, chroniąc jego krawędzie i gwarantując stabilne ułożenie. W każdym momencie można także zamienić etui na praktyczną podstawkę i wygodnie napisać coś na wirtualnej klawiaturze czy obejrzeć film. Glam to także niepowtarzalny wygląd – lakierowany, podobny do skóry materiał nadaje mu wyjątkowy charakter, który wyróżnia etui wśród innych akcesoriów. Dostępny jest w dwóch kolorach – odważnej i dynamicznej czerwieni oraz futurystycznego srebra. Glam to dobra propozycja dla wszystkich, którzy cenią funkcjonalność oraz oryginalny i niebanalny wygląd.

Cena: 128 PLN.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *