AirPods’y od środka

AirPods’y od środka

0

Od czasu premiery pierwszych bezprzewodowych słuchawek od Apple wiadomo, iż są one bardziej zaawansowane technologicznie aniżeli produkty konkurencji. Świadczą o tym nie tylko suche opisy zawarte w specyfikacji technicznej ale również, a raczej przede wszystkim konstrukcja wewnątrz urządzenia.

Zaraz po rynkowym debiucie słuchawek AirPods w grudniu zeszłego roku zostały one rozebrane na części pierwsze przez serwis iFixit, który specjalizuje się w tego typu działalności i ocenia konstrukcję pod kątem samodzielnej naprawy. Jabłkowe akcesorium nie uzyskało jednak dobrego wyniku, bowiem klejona obudowa nie pozwala na jakąkolwiek ingerencję.

Na stronie serwisu iFixit w ostatnim czasie znalazł się kolejny dowód na złożoność konstrukcji słuchawek AirPods. Zdjęcia przygotowane przez amerykańską firmę Creative Electron pokazują gadżet w niecodzienny sposób, bowiem od środka. Zaprezentowane zdjęcia to nic innego jak fotografie rentgenowskie, choć uzyskanie efektu końcowego w trójwymierze wymagało wielu godzin żmudnej pracy.

Na potrzeby projektu wykonano blisko 900 zdjęć słuchawek pod różnym kątem, po czym precyzyjnie połączono je w całość otrzymując efekt zdjęcia trójwymiarowego. Dzięki całemu zabiegowi po raz kolejny widać jak bardzo złożona jest konstrukcja prostego wydawać by się mogło akcesorium.

Źródło: 9To5Mac

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *