Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie A Design Kit, czyli sposób na urozmaicenie swoich mediów społecznościowych!
A Design Kit, czyli sposób na urozmaicenie swoich mediów społecznościowych!

A Design Kit, czyli sposób na urozmaicenie swoich mediów społecznościowych!

0

Witam Was bardzo, bardzo serdecznie. Przed Wami aplikacja pod nazwą “A Design Kit”, która pozwoli Wam wczuć się w rolę grafika na poziomie bardzo podstawowym, ale dzięki temu zabawnym. To co, zaczynamy? W takim razie zapraszam Was do lektury.

A Design Kit, czyli sposób na urozmaicenie swoich mediów społecznościowych!

Dzisiejsza apka pozwoli Wam rozerwać się przed ekranem urządzenia mobilnego i pobawić ze zrobionymi przez siebie zdjęciami lub szablonami dostępnymi w programie. Możecie tutaj rysować (to narzędzie jest najbardziej rozwinięte), dodawać różne akcesoria (naklejki, inne dodatki kosmetyczne), tekst i kolaż. Do wyboru jest cała masa czcionek, typów naklejek i po prostu wszystkiego, z czego możecie korzystać. Pod tym względem naprawdę lubię tę apkę, bo gdy chcę na szybko dodać coś małego, co zmieni postrzeganie zdjęcia – mogę na niej polegać. We wszystkim pomogą Wam kratki, które umożliwiają edytowanie zdjęcia pod jak najlepszym kątem geometrycznym, aby całość była spójna i atrakcyjna. Co jeszcze?

Na zrzutach ekranu zresztą zauważycie, że interfejs jest niezwykle przyjemny i prosty w obsłudze. To duża zaleta aplikacji. Nie ma tutaj też reklam, które w mojej ocenie bardzo niszczą wrażenia ogólne. Warstwy możecie bardzo łatwo usuwać przy jednym przycisku, a dodawanie kolejnych z nich, na przykład przy kopiowaniu narysowanych kresek (tak, jak zrobiłem to ja) to bułka z masłem. To naprawdę wygląda fajnie, chociaż mi potrzeba chyba nieco więcej wprawy, czyż nie? Co Wy sądzicie o takich rozwiązaniach?

Oczywiście moim modelem, a raczej modelką była kotka. Wy jednak próbujcie na sobie, znajomych i nie tylko, gdyż z pewnością da Wam to wiele zabawy i (mam nadzieję) sporą ilość zdjęć, które nadadzą się do wstawienia na media społecznościowe. Liczę, że A Design Kit znajdzie się wkrótce na Waszych iUrządzeniach. Oczywiście czekam na Wasze komentarze niżej. Do zobaczenia już bardzo niedługo, pa!

A Design Kit, czyli sposób na urozmaicenie swoich mediów społecznościowych!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/