Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #76 Aplikacja tygodnia – Craft. Piękne notatki w wydaniu mobilnym!
#76 Aplikacja tygodnia – Craft. Piękne notatki w wydaniu mobilnym!

#76 Aplikacja tygodnia – Craft. Piękne notatki w wydaniu mobilnym!

0

Hej, hej! Oto kolejny odcinek z serii “aplikacja tygodnia”. Wielkimi krokami zmierzamy do osiemdziesiątego odcinka cyklu. Dzisiaj jednak zajmiemy się Craft, czyli… Pięknymi notatkami w wydaniu mobilnym! O szczegółach dowiecie się niżej. Serdecznie zapraszam do lektury.

#76 Aplikacja tygodnia – Craft. Piękne notatki w wydaniu mobilnym!

Craft to cudowna aplikacja. Jest dostępna za darmo i nie wymaga od Was żadnych wersji Premium, aby działać lepiej. To ulepszona wersja “Notatek” od Apple. Dosłownie! Interfejs jest niezwykle piękny i wpasowujący się w styl iOS. To jednak nie jedyne jej zalety. Tworzone w niej notatki wyglądają schludnie, bardzo szybko można je napisać, tak samo jak i edytować. Tak naprawdę to uważam, że minusów tu nie znajdziecie, gdyż to szybki i łatwy w obsłudze program z milionami użytkowników i tysiącami pozytywnych opinii, którymi zresztą zostaniecie powitani przy pierwszym uruchomieniu. Musicie wtedy stworzyć konto, aby wszystkie dokumenty mogły znajdować się na nim nawet gdy zmienicie telefon i tak dalej. To co, zainteresowałem Was wystarczająco? W takim razie zapraszam niżej. Zerknijcie też na świeżutkie screeny, które dla Was przygotowałem.

Lubię w Craft to, że pozwala mi dodać nieograniczoną ilość elementów i daje narzędzia, które dodają całości spójności. To duża zaleta, bo pomimo tego, że “Notatki” od Apple nie dają wrażenia bałaganu, to jednak… Są bardzo nudne i aż ciężko się z nich korzysta. Nie są one tak intuicyjne, jakie być powinny, przynajmniej porównując je do wielu aplikacji dostępnych w App Store za darmo. Liczę, że zmusi to twórców do zmian, ale jeżeli nie… To zawsze zostają nam takie cudeńka jak właśnie Craft. Uwielbiam oddzielenia w tekście, możliwość zmiany czcionek i kolorów, szybie przenoszenie utworzonych sekcji… Jak napisałem na początku – tu nie ma wad!

Dziękuję Wam bardzo za lekturę. Do zobaczenia już niedługo w następnym odcinku z serii “aplikacja tygodnia”. Trzymajcie się ciepło, pa!

#76 Aplikacja tygodnia – Craft. Piękne notatki w wydaniu mobilnym!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/