Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #8 Aplikacja tygodnia – Zdrowe Zakupy, kupuj zdrowo i smacznie!
#8 Aplikacja tygodnia – Zdrowe Zakupy, kupuj zdrowo i smacznie!

#8 Aplikacja tygodnia – Zdrowe Zakupy, kupuj zdrowo i smacznie!

0

Aplikacja tygodnia, odcinek ósmy – tym razem przygotowałem apkę dla osób dbających o zdrowie i kontrolujących składy produktów. Zacznijmy!

Zdrowe Zakupy to aplikacja oferująca skanowanie produktów spożywczych. Dzięki temu otrzymujemy pełny wykres dobrych i złych substancji zawartych w żywności. Wszystko działa niesamowicie szybko dzięki użytkownikom – to właśnie oni dodali tysiące produktów do bazy aplikacji, co pozwala na odczytanie składu nawet najbardziej wyrafinowanych produktów. Nie wiem jak Wy, ale ja czekałem na taką aplikację od dawna. Super sprawa!

Apka umożliwia dodanie do listy składników tych, na które chcemy mieć oko szeroko otwarte – zostaną podkreślone przy skanowaniu, aby uniknąć zakupu np. Nutelli, jeżeli jesteśmy uczuleni na orzechy i tak dalej. Przykładów jest wiele, ale pewne jedno – działa to niesamowicie o pozwala oszczędzić sporo czasu. Od dzisiaj nie musicie czytać składu, bo podsumuje go za Was właśnie ten program.

Zdrowe Zakupy znajdziecie za darmo w AppStore. Miłego korzystania i do zobaczenia w następnym odcinku serii!

#8 Aplikacja tygodnia – Zdrowe Zakupy, kupuj zdrowo i smacznie!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/