#15 Wtyczka tygodnia – iCleaner, wyczyść zbędne pliki!

#15 Wtyczka tygodnia – iCleaner, wyczyść zbędne pliki!

0

Nadszedł czas na kolejny odcinek Waszej ulubionej serii. Dzisiaj głównym daniem będzie wtyczka o nazwie iCleaner Pro. Co oferuje? Czytajcie dalej!

iCleaner Pro to aplikacja, którą zainstalować możemy ze sklepu Cydia lub poprzez komputer. Ta druga opcja jest jednak nieco bardziej skomplikowana – my, użytkownicy iPhonów z Jailbreakiem zrobimy to szybciej i przyjemniej. Najpierw spójrzcie na zrzuty ekranu, które ukazują jej możliwości – więcej słów niżej.

Zbędne pliki mogą spowolnić działanie systemu. Są one kompletnie niepotrzebne, a żadna aplikacja nie jest w stanie sobie z nimi poradzić. Między innymi jest to powód wejścia w Jailbreak wielu fanów Apple. Dzięki iCleaner bez problemu je usuniemy, a także załączniki, paczki Cydii. Wyłączymy też zbędne procesy – a to wszystko za darmo! Jest to jedna z wtyczek, które muszą znaleźć się na każdym zmodyfikowanym urządzeniu. Czyszczenie zajmuje chwilę i po pewnym czasie wejdzie Wam w nawyk.

Darmową instalację zaczynamy tutaj. Jeżeli chcecie kupić wersję bez reklam, kosztować będzie to około 20 złotych. Życzę Wam miłego dnia i wielu przyjemnych chwil z iCleaner Pro! Do następnego razu!

Oceń post
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *