Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #63 Aplikacja tygodnia – Picky Package. Poczuj się jak kurier!
#63 Aplikacja tygodnia – Picky Package. Poczuj się jak kurier!

#63 Aplikacja tygodnia – Picky Package. Poczuj się jak kurier!

0

Hej wszystkim! Okres siedzenia w domu trwa dalej. To nie służy dobrze nudzie, gdyż poszerza się na tyle, że mogłaby nas całkowicie pochłonąć. Tak też w niektórych momentach się czuję… Warto chociaż na sekundę wyłączyć się i… Włączyć dobrą, ale krótką grę. Zapraszam na kolejny odcinek „aplikacji tygodnia”! To już sześćdziesiąta trzecia część. Wow!

Picky Package – poczuj się jak kurier!

Tak, jak napisałem we wstępie – nuda nam nie sprzyja. Nie mówię, że grać musicie podczas lekcji online – to (być może) mała przesada. Choć nie ukrywam, że studentem jestem… Niezbyt aktywnym i pracowitym, staram się zachować pozory! Po całym dniu siedzenia przed kompem mam jednak definitywnie dość i zrobię wszystko, aby się odprężyć. Kilka minut w Picky Package to dobry pomysł. O co w niej chodzi? Jeżeli zaciekawiłem Was wystarczająco, czytajcie dalej. Rzućcie też okiem na zrzuty ekranu, które dla Was przygotowałem.

W Picky Package zamieniamy się w kuriera. Musimy odbierać i donosić paczki, ale utrudnia nam to ruch drogowy, mosty i wiele, wiele więcej czynników, które dopiero potrafią się ujawnić na wyższych poziomach. To pozornie proste, ale nie ma miejsca na błędy. Nie ukrywam, że to tak naprawdę tyle, jeżeli chodzi o rozgrywkę. Mamy do dyspozycji wybór kilku postaci, szybką zmianę ustawień (które mogą oszczędzić uszy i nieco przyspieszyć program) i dostęp do prezentów.

Jeżeli chodzi o reklamy – są, ale nie jest ich zbyt dużo, co dobrze wpływa na rozgrywkę. Możemy też podzielić się naszym wynikiem w sieci, ewentualnie spróbować go poprawić, wydając nieco gotówki na drugie życie. To fajna opcja dla tych, co lubią rywalizację.

Im wyższy macie poziom, typ lepszy mnożnik punktów otrzymujecie. To coś świetnego i z pewnością sprawia, że postępy zauważamy szybciej. To już wszystko na dzisiaj. Zagracie w Picky Package? Dajcie znać w komentarzach. Widzimy się… Już zaraz. Do zobaczenia, pa!

#63 Aplikacja tygodnia – Picky Package. Poczuj się jak kurier!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *