Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #64 Aplikacja tygodnia – Color Number. Kolorowanie na odstresowanie!
#64 Aplikacja tygodnia – Color Number. Kolorowanie na odstresowanie!

#64 Aplikacja tygodnia – Color Number. Kolorowanie na odstresowanie!

0

Hej, witam, cześć! To znowu ja, wraz z kolejnym odcinkiem „aplikacji tygodnia”. Cóż, tygodnie mijają szybko, a stres przybywa… Jeszcze szybciej. Niestety, ale trudno go pokonać. Co z tym faktem robicie? Ja ostatnio odkryłem ciekawą apkę, która pozwala stworzyć ładne dzieło w zaledwie kilka minut. Przed Wami… Color Number, zapraszam!

Color Number – kolorowanie na odstresowanie!

Być może znacie już kolorowanki, które zaznaczają Wam kratki numerkami, abyście wiedzieli, w które pola macie dany kolor wstawić. To jednak bardzo czasochłonne – niektórzy to lubią, bo mogą poczuć całkowite odprężenie, ale musimy mieć na uwadze fakt, że niektórzy posiadają telefony z większym ekranem, a nawet iPady, dzięki czemu mogą robić to „za darmo” i w bardziej efektywny sposób. Można to potem gdzieś opublikować lub wydrukować. Wracając – Color Number umożliwia dużo więcej, o czym chcę Wam zresztą powiedzieć. Zapraszam niżej!

Do dyspozycji mamy dany zestaw kolorów. Po ukończeniu konkretnej sekwencji, nie możemy już ich edytować, aby nie wprowadzać chaosu do rysunku. To naprawdę dobra funkcja, bo bardzo chciałbym uniknąć malowania kratek, które już przecież uzupełniłem. To kolejny minus fizycznych kolorowanek – trzeba być niezwykle precyzyjnym, ale… Jak to się mówi – przypadki się zdarzają. Kolorowanie jest niezwykle proste – wystarczy klikać w miejsca cyferek odpowiednim kolorem. Do dyspozycji macie kilka wiader, które stanowczo to uproszczają. Możecie odblokować ich więcej za pomocą reklam.

Jak widać na zrzutach ekranu, moje rysunki nie wyglądają najgorzej! Uważajcie tylko, aby nie kupić wersji premium – STANOWCZO to odradzam! Cena wyrywa z butów nawet tych, co nie żyją od pierwszego do pierwszego. To po prostu przesada. Wracając – sama apka jest naprawdę przyjemna. Możecie też robić w niej zdjęcia, aby przekształcić obraz na czarno-białą wersję kolorowanki. Fajne? Oceńcie sami!

To już wszystko, co dla Was dzisiaj przygotowałem. Widzimy się już całkiem niedługo. Trzymajcie się ciepło. Do zobaczenia, cześć!

#64 Aplikacja tygodnia – Color Number. Kolorowanie na odstresowanie!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *