Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #56 Aplikacja tygodnia – GrowApp. Pokonaj lęk i odkryj szczęście na nowo!
#56 Aplikacja tygodnia – GrowApp. Pokonaj lęk i odkryj szczęście na nowo!

#56 Aplikacja tygodnia – GrowApp. Pokonaj lęk i odkryj szczęście na nowo!

0

Hejka! Oto kolejny odcinek z serii pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Przed Wami GrowApp, która pozwoli Wam pokonać lęk i odkryć szczęście na nowo. Gotowi? W takim razie… Zaczynamy!

GrowApp – pokonaj lęk i odkryj szczęście na nowo!

Uwaga – zanim przystąpicie do lektury, chcę poinformować Was o jednej, niezwykle ważnej kwestii. Żadna aplikacja nie pomoże Wam pokonać prawdziwych chorób i dolegliwości tak bardzo jak konsultacja ze specjalistą. Ona może być jedynie formą dziennika, który zbiera pozytywy, abyście zaczęli patrzeć na świat z nieco innej perspektywy. Wszystko jasne? To zaczynamy!

Choć tytuł tego artykułu wskazywać może na reklamę nowego zgromadzenia duchowego w mieście, oczywiście nie obrażając tutaj niczyich poglądów – nic bardziej mylnego. Oto apka GrowApp, która pozwoli Wam rozluźnić się pod względem psychicznym za pomocą misji, które przygotowali twórcy z podziałem na kategorie. Możecie zaznaczyć, na czym zależy Wam obecnie w życiu – może być to polepszenie swojej relacji w związku czy z rodziną, ale też samopoczucia i innych wartości.

Rzućcie okiem na zrzuty ekranu, które dla Was przygotowałem. Ukazują one główne atrybuty GrowApp, a w szczególności piękny, zgodny ze stylem iOS interfejs. Co o nim sądzicie? Osobiście jestem w nim zakochany, jego obsługa jest banalna, a animacje są płynne i satysfakcjonujące. Po pierwszym uruchomieniu programu otrzymamy kilka pytań, które pozwolą Wam otrzymać konkretne zadania. Jakiego są one pokroju? Takiego, które są zgodne z odpowiedziami. Jeżeli chcecie polepszyć swoje relacje z rodziną, otrzymacie: zrób wydarzenie i zaproś na nie najbliższą rodzinę oraz przyjaciół. Fajne, przyjemne? Oczywiście! Co może być lepszego niż wspólne spotkanie w takiej sytuacji?! Takich przykładów jest zresztą cała masa.

To już wszystko co dla Was przygotowałem na dzisiaj. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do instalacji aplikacji o nazwie GrowApp. Jest ona dostępna całkowicie za darmo w App Store – zgodnie z tradycją tej serii. Jeżeli macie jakieś pytania, to nie bójcie się i śmiało zamieszczajcie je poniżej. Co sądzicie o tym programie? Dajcie znać – czekam na Wasze odpowiedzi. Do zobaczenia już niedługo, trzymajcie się – pa!

#56 Aplikacja tygodnia – GrowApp. Pokonaj lęk i odkryj szczęście na nowo!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/