Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Ulga dla zdrowia psychicznego ze Stoic, czyli darmową aplikacją na iUrządzenia z App Store!
Ulga dla zdrowia psychicznego ze Stoic, czyli darmową aplikacją na iUrządzenia z App Store!

Ulga dla zdrowia psychicznego ze Stoic, czyli darmową aplikacją na iUrządzenia z App Store!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym przeglądzie aplikacji z App Store. Dzisiaj przyjrzymy się apce o nazwie Stoic, która dostępna jest za darmo w sklepie i oferuje ćwiczenia związane z naprawą samopoczucia – zdrowia psychicznego. Zapraszam do lektury – pora na relaks.

Stoic – ulga dla zdrowia psychicznego prosto z App Store

Przed rozpoczęciem tego artykułu chciałbym zwrócić Waszą uwagę na jedną, bardzo ważną rzecz. Aplikacje nie są dobrym lekarstwem na ból psychiczny. Mogą być jednak formą pamiętnika, do którego możemy zerkać w celach monitorowania naszych postępów. Zawsze warto zwrócić się o pomoc specjalisty. Pamiętajcie, że Ci ludzie są do Waszej dyspozycji. Jeżeli jest to już zrozumiałe, to możemy przejść do kolejnej części tego artykułu.

Bycie zdrowym ma wiele znaczeń. Może to oznaczać, że nic nam nie dolega pod względem fizycznym. Co jednak, gdy nie wszystko dobrze z naszą psychiką – myślami, odczuciem wobec wielu spraw? Choroby tego typu to coraz częstsza dolegliwość w naszym społeczeństwie. Ofiarami są osoby zarówno te najmłodsze, jak i starsze. Stoic pozwoli Wam monitorować Wasze postępy związane z próbą patrzenia na świat inaczej. Możecie bowiem pisać tutaj o wszystkim. Dane nie są przechowywane, więc to Wasz osobisty, elektroniczny pamiętnik. Bez problemu zrecenzujecie każdy dzień – dosłownie, możecie wystawić mu ocenę i choć krótki komentarz. Warto co jakiś czas zerkać na poprzednie dni, by widzieć co dobrego dzieje się w życiu, a co warto starać się poprawić.

Możecie też oddychać z aplikacją. Znacie to już prawdopodobnie z innych programów tego typu, które dla Was opisywałem w serii „aplikacja tygodnia”. Tutaj jednak do dyspozycji jest też wiele innych ciekawych funkcji. Szczególnie lubię przeglądać słynne cytaty filozofów, które naprawdę potrafią dać porządnego kopa do działania. W skrócie… Mogą dobrze zmotywować, by zacząć patrzeć na życie z innej, bardziej optymistycznej perspektywy. Pamiętajcie, że to Wy powinniście być dla siebie najważniejsi, szczególnie wtedy, gdy ze zdrowiem psychicznym nie wszystko jest okej.

Korzystajcie ze Stoic dwa razy dziennie, aby rezultaty były jak najlepsze. Z biegiem czasu na pewno zauważycie poprawę samopoczucia, jeżeli będziecie konsekwentnie starać się poprawić choć kilka rzeczy na lepsze. Polecam Wam tę aplikację i mam nadzieję, że zostanie z Wami na dłużej na Waszych iUrządzeniach. Do zobaczenia już niedługo w kolejnym przeglądzie aplikacji z App Store. Pa!

Ulga dla zdrowia psychicznego ze Stoic, czyli darmową aplikacją na iUrządzenia z App Store!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/