Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #17 Aplikacja tygodnia – Standland, uszami rusz!
#17 Aplikacja tygodnia – Standland, uszami rusz!

#17 Aplikacja tygodnia – Standland, uszami rusz!

0

Drodzy czytelnicy – witam Was w kolejnym odcinku serii „aplikacja tygodnia”! Przepraszam za moje spóźnienie. Na złagodzenie smutków przygotowałem dla Was świetną apkę, która na pewno spodoba się większości! Jest niesamowicie urocza, a jej cel jest niezwykle ważny. Oto Standland – zaczynajmy!

Standland, uszami rusz!

Wiem, jak bardzo kłopotliwe może być poruszanie się. Nie mówię tutaj o dniach, gdy chodzimy do pracy, szkoły, na wykłady, po zakupy… Nawiązuję tutaj do chwil, gdy jesteśmy wolni. Niestety, ale spora część społeczeństwa wykorzystuje ten czas… Niekoniecznie zdrowo. Hej, obejrzenie ulubionego filmu czy serialu nie jest złe, tak samo jak maraton nowej gierki komputerowej. Pamiętajcie jednak, że wszystko ma swoje granice – często je przekraczamy.

Co świetne – aplikacja omawiana przeze mnie dzisiaj nie wygląda na taką, która została przeznaczona do treningów. Jest bardzo… Bajkowa! Tak, to dobre słowo. Uważam, że sprawdzi się idealnie zarówno dla młodszych użytkowników, jak i dla tych starszych, którzy mają nieco dystansu i lubią takie śmieszne gadżety. Wszystko współgra ze „zdrowiem” od Apple, więc mamy jeszcze lepszy wgląd w statystyki dotyczące swoich przebytych kilometrów i nie tylko. Swoje punkty wykorzystać możecie w celach odświeżenia interfejsu – nowe ubranka, tło i nie tylko!

Co cieszy – jest też na Apple Watch! Tak, apkę zainstalujecie na dowolnym iZegarku bez jakiegokolwiek problemu. To ważne, gdyż aplikacje do zdrowia powinny być dostępne na tak mobilnych urządzeniach – nawet bardziej niż same telefony. Wrażenie robią też osiągnięcia aplikacji – mają czym się chwalić. O czym mówię? O niczym innym jak tytule najlepszej aplikacji roku 2017 w kategorii fitness-gra, a także najlepsza aplikacja roku 2016 ogółem w Japonii. Szczególnie nie dziwi mnie ich druga zasługa – wiemy, jak bardzo ten kraj uwielbia tak cukierkowe motywy!

Poza tym wszystkim – świetny tryb AR! Z tego ucieszą się młodsi użytkownicy, którzy mogą budować świat głównego bohatera. A Wy, co sądzicie o Standland? Czy chcielibyście być w jej posiadaniu? Jeżeli tak, to mam dla Was dobrą wiadomość – zdobędziecie ją całkowicie za darmo w AppStore! Spróbujcie – może okaże się, że zostanie z Wami na dłużej. Jak widzicie, licznik moich kroków na dzisiaj wynosi zero… Zmykam więc, widzimy się w następnym odcinku serii „aplikacja tygodnia”! Do zobaczenia!

#17 Aplikacja tygodnia – Standland, uszami rusz!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/