Home Artykuły #24 Wtyczka tygodnia – Camera Crap, aparat iPhone 11 Pro!
#24 Wtyczka tygodnia – Camera Crap, aparat iPhone 11 Pro!

#24 Wtyczka tygodnia – Camera Crap, aparat iPhone 11 Pro!

0

Kolejny tydzień, kolejna wtyczka. Tym razem nadszedł czas na tę, która umożliwi Wam posiadanie interfejsu aparatu iPhone 11 Pro! Przygotujcie ciepłe picie i zaczynajmy!

Tak, nazwa artykułu nie jest przypadkowa. Przekonacie się jednak o tym wtedy, gdy przeczytacie go do końca. Dzisiejsza wtyczka dostępna jest za darmo dla użytkowników iUrządzeń z Jailbreakiem. Znajdziecie ją, tradycyjnie, w sklepie Cydia. Wszystkie potrzebne informacje dołączyłem jednak niżej (na końcu artykułu), aby ułatwić Wam proces jej instalacji. Czym jest więc Camera Crap? Najpierw spójrzcie na grafikę od Apple, a od razu zrozumiecie.

Camera Crap, aparat iPhone 11 Pro!

Camera Crap, jak zresztą widzicie – oferuje Wam podgląd poza kadr wykonywanego zdjęcia. Jest to niezwykle prosta rzecz, a zarazem kolejna, którą Apple nie zdecydowało się dodać w aktualizacji starszego sprzętu. Dlaczego? Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to o… No właśnie, dokończcie sobie sami.

Czy jest to jednak wymagane? Nie, bez tej wtyczki spokojnie można żyć. Nie powiem jednak… Jest ona fajnym „bajerem”, dzięki któremu wykonywanie zdjęć może być po prostu wiele bardziej przyjemne i efektywne. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, a tym przypadku zgodzę się z Apple – widać więcej. Czarne paski, które znajdują się zarówno na górze i dole starszych urządzeń zasłaniają spory obszar, który mógłby posłużyć w bardziej przydatny sposób. I oto ją mamy – szkoda, że tylko dla flagowców. To nic, zrobimy to za darmo. Może nawet i nawet lepiej? Rzućcie okiem na ustawienia wtyczki.

Jak widzicie, jest ich dużo… A nawet bardzo! Dostosować możemy ją dokładnie tak, jak tylko chcemy. Świetnie! Poniżej przedstawię Wam kilka opcji dotyczących interfejsu, wszystko na tym samym tle – abyście sami mogli zdecydować, która jest najlepsza. Moją opinię znajdziecie niżej.

Moim zdaniem zdecydowanie wygrywają bazowe (pierwsze) ustawienia. Odpowiadają one najbardziej tym, które dostępne są w najnowszym iPhonie. Zresztą, co tu dużo gadać… Wygląda to obłędnie! Jeżeli zachęciłem Was do instalacji wtyczki, kliknijcie w ten link – klik! Jest darmowa, jednak zadziała tylko na urządzeniach z Jailbreakiem. Miłego korzystania i do zobaczenia w następnym tygodniu!

#24 Wtyczka tygodnia – Camera Crap, aparat iPhone 11 Pro!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/