Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #52 Aplikacja tygodnia – Pastel. Miejsce niezastąpionych palet barw dla każdego artysty!
#52 Aplikacja tygodnia – Pastel. Miejsce niezastąpionych palet barw dla każdego artysty!

#52 Aplikacja tygodnia – Pastel. Miejsce niezastąpionych palet barw dla każdego artysty!

0

Hejka! Przed Wami kolejny odcinek programu pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Nie stęskniliście się zbyt bardzo? Dzisiaj na tapecie Pastel, czyli miejsce niezastąpionych palet barw dla każdego artysty. Co to tak naprawdę oznacza? Przekonajcie się sami! Zapraszam do lektury.

Pastel. Miejsce niezastąpionych palet barw dla każdego artysty!

Nie ma znaczenia jaką dziedziną związaną z sztuką się interesujesz. Rysujesz, tworzysz aplikacje czy po prostu, mimo własnej woli, musisz tworzyć prezentacje i rozprawki do szkoły – Pastel będzie dla Ciebie wielkim zbawieniem. To miejsce, gdzie zapisywać możecie (lub korzystać z darmowych, dwudziestu palet) dowolne kolory, aby wykorzystywać je w aplikacjach firm trzecich lub tych od Apple, na przykład w Pages. To świetna opcja, którą bardzo, bardzo sobie cenię. Mogę wyszukiwać moje ulubione kolory w specjalnej zakładce, aby następnie zapisać je do prywatnej kolekcji, z którą stworzę tematyczną apkę lub wybrany rysunek. Czy to nie brzmi zachęcająco? Moim zdaniem bardzo!

Jeżeli zainteresowałem Was wystarczająco to zerknijcie na zrzuty ekranu, które dla Was przygotowałem. Ukazują one główne menu aplikacji, które naprawdę pasuje do stylu iOS. Możecie też wyszukiwać kolory ze zdjęć z galerii lub plików, aby wynaleźć te cudeńka, które podobają się Wam najbardziej. Program jest stale rozwijany, a jego opcje serio są niezwykle dopracowane. Czy wiedzieliście, że biblioteka palet barw synchronizuje się na Waszych urządzeniach dzięki iCloud? Nie ukrywam, że całość najlepiej prezentuje się na iPadzie, gdyż to właśnie on nazywany jest „przenośnym komputerem”, więc tam Pastel przydać się może najbardziej.

Warto też żebym wspomniał o tym, że apka jest naprawdę świeża. Została zauważona przez twórców i umieszczona w zestawieniu nowych aplikacji, które kochają. W ogóle mnie to nie dziwi i uważam, że Wy również powinniście dać Pastel szansę, szczególnie wtedy, gdy lubicie pobawić się w programach graficznych. Co sądzicie o tej aplikacji? Czekam na Wasze komentarze niżej. Do zobaczenia już niedługo, hej!

#52 Aplikacja tygodnia – Pastel. Miejsce niezastąpionych palet barw dla każdego artysty!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/