#5 Wtyczka tygodnia – PencilChargingIndicator, czyli powiadomienia na styl ładowania Apple Pencil

#5 Wtyczka tygodnia – PencilChargingIndicator, czyli powiadomienia na styl ładowania Apple Pencil

0

Standardowe powiadomienia mogą z czasem wnieść swego rodzaju nudę. Pora to zmienić! Przedstawiam Wam wtyczkę, dzięki której powiadomienia będą zupełnie jak te na iPadzie po podłączeniu Apple Pencil. Wtyczka tygodnia, post piąty – zaczynamy!

Podstawowe powiadomienia są miłe dla oka. Zajmują jednak sporo miejsca na ekranie, a dla starszych użytkowników sprzętu z jabłkiem mogą być już nudne. Pozostaje Wam z tym żyć lub zainstalować darmową wtyczkę o długiej, ale trafnej nazwie PencilChargingIndicator, która pozwoli nam na zmianę wyglądu powiadomień na ten, który jest widoczny na iPadach Pro podczas ładowania Apple Pencil. Na początku rzućmy okiem na ustawienia, które oferuje wtyczka.

Jest ich sporo. Naprawdę – biorąc pod uwagę inne wtyczki dostępne w Cydii – twórca daje nam dużo opcji, dzięki której możemy spersonalizować. Zaczynając od koloru przychodzących powiadomień, kończąc na ustawieniu własnego tekstu przy podłączeniu telefonu do ładowania. Daje nam też opcję wyboru miejsca, w których powiadomienia mogą się pojawiać. Włączymy też szybsze animacje. Dodatkowo, wszystko to działa z poziomą orientacją telefonu. Bomba!

Wtyczka idealnie działa też z wiadomościami i aplikacjami do nich podobnymi, na przykład z Messengerem od Facebooka. Dzięki temu otrzymacie podgląd na naklejkę lub zdjęcie, którą dana osoba wysłała. Jak to wygląda? Moim zdaniem bardzo interesująco.

Własny tekst może rozbawić osoby, które nie miały z wtyczką wcześniej do czynienia. Będzie o wiele bardziej oryginalny, przez co telefon będzie jeszcze bardziej… Wasz. Poniżej umieszczam kilka screenów w formie propozycji.

Pierwsza propozycja – jasny

Druga propozycja – ciemny

Trzecia propozycja – brudny jasny

Wtyczka dostępna jest za darmo – pod tym linkiem. Precz z nudą! Zainstalujcie PencilChargingIndicator – niech zazdroszczą Wam znajomi! Miłego używania!

Oceń post
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *