Home Artykuły iOS 13 – Jak zainstalować wersję OTA?
iOS 13 – Jak zainstalować wersję OTA?

iOS 13 – Jak zainstalować wersję OTA?

0

Jak zainstalować nowy system od Apple w wersji trzynastej bez komputera? Zapraszam!

Jak już zapewne czytaliście, Apple wydało dziś wieczorem drugą betę iOS w wersji trzynastej, a razem z tym miłą niespodziankę – aktualizację w wersji Over the air, czyli bez kabli a za pomocą specjalnego profilu urządzenia. Sama instalacja jest bardzo prosta i opiera się na kilku krokach, więc każdy z was sobie z nią poradzi. No dobra, koniec gadania, instalujemy!

  1. Wchodzimy na link *KLIK* z naszego iPhone lub iPada (użyjcie do tego Safari) i klikamy pobierz.
  2. Urządzenie zapyta, czy zezwalacie na instalację profilu przez tą stronę internetową – musicie wyrazić na to zgodę.
  3. W ustawieniach, w sekcji Ogólne -> Profile, musicie wybrać profil iOS 13 i kliknąć „Instaluj”
  4. Wasze urządzenie się zrestartuje, co oznacza, że wszystko przebiegło po naszej myśli.
  5. Wpisujemy kod urządzenia, wchodzimy w Ustawienia -> Ogólne -> Aktualizacje i pobieramy aktualizację iOS 13 Beta 2.
  6. System się pobierze i zainstaluje, pamiętajcie aby naładować wasze iUrządzenie w minimum 50% lub podłączyć je do zasilania.
  7. Gotowe! Brawo! 👏🏻

Apple usuwa linki z systemem, które są wrzucane do sieci (i to bardzo szybko i skutecznie), więc wrzucam wam w razie takiej sytuacji drugi link, który miejmy nadzieje, że nie zniknie. Profil możecie również pobrać z udostępnionego przeze mnie folderu na Google Drive – *KLIK* Wchodząc w te linki, musicie być na urządzeniu, które chcecie zaktualizować. Pamiętajcie, żeby odpalać je tylko w Safari! 😊 W razie jakichkolwiek problemów, możecie do mnie napisać – postaram się pomóc!

Muszę na koniec tylko wspomnieć, że zarówno ja jak i redakcja AppleMobile.pl nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody, które wyrządzicie swoim urządzeniom – pamiętajcie, że robicie wszystko na własne ryzyko, my możemy tylko was poinstruować. Powodzenia! A jeśli jeszcze nie wiecie, co nowego zostało dodane w tej becie, to zapraszam do mojego artykułu poświęconego drugiej becie iOS 13!

iOS 13 – Jak zainstalować wersję OTA?

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/