iOS 13 – Jak zainstalować wersję OTA? Poradnik

iOS 13 – Jak zainstalować wersję OTA? Poradnik

0

Jak zainstalować nowy system od Apple w wersji trzynastej bez komputera? Zapraszam!

Jak już zapewne czytaliście, Apple wydało dziś wieczorem drugą betę iOS w wersji trzynastej, a razem z tym miłą niespodziankę – aktualizację w wersji Over the air, czyli bez kabli a za pomocą specjalnego profilu urządzenia. Sama instalacja jest bardzo prosta i opiera się na kilku krokach, więc każdy z was sobie z nią poradzi. No dobra, koniec gadania, instalujemy.

Instalacja krok po kroku

  1. Wchodzimy na link *KLIK* z naszego iPhone lub iPada (użyjcie do tego Safari) i klikamy pobierz.
  2. Urządzenie zapyta, czy zezwalacie na instalację profilu przez tą stronę internetową – musicie wyrazić na to zgodę.
  3. W ustawieniach, w sekcji Ogólne -> Profile, musicie wybrać profil iOS 13 i kliknąć „Instaluj”
  4. Wasze urządzenie się zrestartuje, co oznacza, że wszystko przebiegło po naszej myśli.
  5. Wpisujemy kod urządzenia, wchodzimy w Ustawienia -> Ogólne -> Aktualizacje i pobieramy aktualizację iOS 13 Beta 2.
  6. System się pobierze i zainstaluje, pamiętajcie aby naładować wasze iUrządzenie w minimum 50% lub podłączyć je do zasilania.
  7. Gotowe! Brawo!

Apple usuwa linki z systemem, które są wrzucane do sieci (i to bardzo szybko i skutecznie), więc wrzucam wam w razie takiej sytuacji drugi link, który miejmy nadzieje, że nie zniknie. Profil możecie również pobrać z udostępnionego przeze mnie folderu na Google Drive – *KLIK* Wchodząc w te linki, musicie być na urządzeniu, które chcecie zaktualizować. Pamiętajcie, żeby odpalać je tylko w Safari! W razie jakichkolwiek problemów, możecie do mnie napisać – postaram się pomóc!

Muszę na koniec tylko wspomnieć, że zarówno ja jak i redakcja AppleMobile.pl nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody, które wyrządzicie swoim urządzeniom – pamiętajcie, że robicie wszystko na własne ryzyko, my możemy tylko was poinstruować. Powodzenia! A jeśli jeszcze nie wiecie, co nowego zostało dodane w tej becie, to zapraszam do mojego artykułu poświęconego drugiej becie iOS 13!

Oceń post
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *