Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #46 Wtyczka tygodnia – Color System, „więc chodź, pomaluj mój… System?!”
#46 Wtyczka tygodnia – Color System, „więc chodź, pomaluj mój… System?!”

#46 Wtyczka tygodnia – Color System, „więc chodź, pomaluj mój… System?!”

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku programu pod tytułem „wtyczka tygodnia”. Wow, doszliśmy już tak daleko. Dzisiaj przygotowałem dla Was bardzo ciekawą wtyczkę, która zmienia kolor przewodni całego motywu systemu. Zapraszam i życzę miłych wrażeń!

Color System – „więc chodź, pomaluj mój… System?!”

Tak, jak napisałem we wstępie – dzisiejsza wtyczka jest dosyć wyjątkowa. Dlaczego? Zmienia bardzo, bardzo dużo w systemie, ale jest w tym samym czasie „delikatna”. Nie psuje estetyki, co bywa powszechne w przypadku innych tweaków. Owe musicie idealnie ustawić, aby zachować ich sens i żeby po prostu wyglądały w porządku. Zupełną odwrotnością jest właśnie Color System, które krótko mówiąc, naprawi nawet ogromny brak gustu i pojęcia co do kolorów. Już to wyjaśniam. Zerknijcie najpierw na zrzuty ekranu prezentujące wtyczkę, aby dowiedzieć się o niej więcej. Zauważycie też jej stronę w sklepie Cydia, co może ułatwić Wasze poszukiwania w przyszłości.

Nie przedłużając, oto właśnie Color System i jej ustawienia, a także przykładowe rozwiązania. Choć nie uważam, że te dwa kolory jakimi są fuksja i granatowy do siebie pasują, to wygląda to naprawdę dobrze. Nie przepadam za nimi, ale mógłbym korzystać z takiego interfejsu. Fajnie! Jak już wspomniałem, tweak chwyta za nogi cały system, a nie tylko poszczególne elementy. Postarałem się to ukazać Wam na screenach. Co może zmienić? Oprócz oczywistych rzeczy takich jak ustawienia, doszukacie się różnic w Apple Music, zdrowiu, przypomnieniach, notatkach, ale także w wielu, wielu innych programach. To cieszy, bo twórca musiał poświęcić sporo czasu, aby wszędzie wyglądało to idealnie – tak, nie zawahałem użyć się tego słowa! Lecimy dalej.

Dla kogo ta wtyczka będzie idealna? Dla kogoś, kto ceni sobie zmiany kolorystyczne systemu i dąży do tego, by był jak najbardziej spersonalizowany. Tyle w temacie! Ja do tego nie dążę, jednak po prostu nie pogardzę poczuciem świeżości w dosyć „nudnym” systemie, jakim jest właśnie iOS. Okej, i tak go kocham…

Do zobaczenia już niedługo w kolejnym odcinku „wtyczki tygodnia”. Mam nadzieję, że spodobał się Wam ten artykuł i że spróbujecie Color System na Waszym iSprzęcie z Jailbreak. Hejka!

#46 Wtyczka tygodnia – Color System, „więc chodź, pomaluj mój… System?!”

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/