Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #28 Wtyczka tygodnia – ByeByeShadows, IGMusic. Oszukaj system!
#28 Wtyczka tygodnia – ByeByeShadows, IGMusic. Oszukaj system!

#28 Wtyczka tygodnia – ByeByeShadows, IGMusic. Oszukaj system!

0

Witam Was w kolejnym odcinku z serii pt. „wtyczka tygodnia”. Ze względu na fakt, że dzisiejsze tweaki nie należą do największych – przygotowałem aż dwa. Mam nadzieję, że spodobają Wam się na tyle, że pojawią się na Waszych smartfonach z jailbreakiem. Pamiętajcie, że małe nie oznacza gorsze. Gotowi? W takim razie… Zaczynamy!

ByeByeShadows. Papa, cienie!

Ekran główny urządzenia to nasze najważniejsze miejsce dowodzenia. Sama jego nazwa przecież na to wskazuje. Niestety lub stety, ale jak dobrze wiecie, mobilne iUrządzenia nie posiadają ekranu, na którym możecie dowolnie rozmieścić ikonki i widżety. Jeżeli jesteście minimalistami, a chcecie urozmaicić go w inny sposób – powinniście zainteresować się ByeByeShadows. Po polsku – papa, cienie!

Jak widzicie, cienie pod aplikacjami są niewidoczne. I choć trudno na pierwszy rzut oka zauważyć jakąkolwiek różnice, jeżeli nie zwracaliście na to wcześniej uwagi – hej, zrobią to osoby, którym takie elementy psuły estetykę tego ekranu. Jak wygląda to w przypadku folderów? Skąd zniknęły nazwy aplikacji? Czytajcie dalej.

Oto widok folderów. Jeżeli jesteście ciekawi tego, w jaki sposób pozbyłem się nazw aplikacji – już spieszę z wyjaśnieniami. Wykorzystałem do tego wtyczkę o nazwie labelchanger. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszam do całego artykułu – klik! Teraz nadszedł czas na kolejnego, małego tweaka.

IGMusic. Oszukaj system!

Niestety, ale z nieznanych powodów jeden z największych portali społecznościowych na świecie, a konkretniej Instagram, zablokował muzykę w stories w Polsce. Co to oznacza? Podczas, gdy użytkownicy z innych państw mogą wrzucać treści, a w tle ulubione nutki – my tego nie słyszymy. Pora to zmienić, na stałe. Oszukajmy system!

Do szczęścia brakowało mi tylko tyle. Jak widzicie, żadne ze stories nie wyświetla upierdliwej treści „muzyka nie jest dostępna w Twoim kraju” i tak dalej. Bez problemu dodacie też to na swoją relację. Świetnie! To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że choć jedna z opisywanych dzisiaj przeze mnie wtyczek zaspokoiła Wasze oczekiwania. Do zobaczenia już niebawem. Cześć!

#28 Wtyczka tygodnia – ByeByeShadows, IGMusic. Oszukaj system!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/