Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #44 Wtyczka tygodnia – SelectTextColors, NextAlarm13. Pozytywne zmiany iOS!
#44 Wtyczka tygodnia – SelectTextColors, NextAlarm13. Pozytywne zmiany iOS!

#44 Wtyczka tygodnia – SelectTextColors, NextAlarm13. Pozytywne zmiany iOS!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku programu pod tytułem „wtyczka tygodnia”. Dzisiaj przedstawię Wam dwa ciekawe tweaki, które wprowadzają pozytywne zmiany systemu iOS! Zapraszam i życzę miłej lektury!

SelectTextColors, zaznaczaj tekst jak nigdy wcześniej!

Ostatnio pokazywałem Wam wtyczki, które zmieniają podstawowe rzeczy z systemu pod względem kolorystycznym. Oto kolejna z nich, czyli SelectTextColors. Jest ona bardzo prosta i polega tylko na jednym, prostym klawiszu. W ustawieniach znajdziemy wyłącznie kółko z możliwością wyboru barwy. Możecie wpisać jej kod lub wybrać z palety, co dodatkowo ułatwi Wam zadanie. Fajnie, czyż nie? Co tutaj dużo mówić – bez problemu domyślicie się (już po samej nazwie) co ona zmienia. Zobaczycie to niżej na zrzutach ekranu. Zapraszam na dół!

Wow! Zmieniamy kolor wskaźnika i pola do zaznaczania tekstu. Możemy poczuć się dokładnie tak, jak w aplikacji Messenger. Dlaczego? Tam, jeżeli nie wiecie, po wybraniu koloru konwersacji, również zmienia się sposób zaznaczania tekstu. Moim zdaniem to ciekawa rzecz – jest bardzo minimalistyczna, a jednak cieszy. Polecam Wam ją serdecznie i uważam, że powinna znaleźć się na iUrządzeniu każdego z Was!

NextAlarm13, czyli ile zostało do pobudki?

Nie ukrywam, że w iOS brakuje mi jednej rzeczy. Jest nią właśnie funkcja ukazywania czasu, który pozostał nam do najbliższego budzika. Cóż, nie można mieć wszystkiego, więc wspomożemy się wtyczką. Jest nią NextAlarm w wersji trzynastej. Jak wskazuje jej nazwa, jest idealnie przystosowana do najnowszego oprogramowania. Okej, nie przedłużając… Co tak naprawdę ona oferuje? Zerknijcie na zrzuty ekranu, aby dowiedzieć się więcej.

Dzięki NextAlarm13 ustawicie na ekranie blokady godzinę następnego budzika lub czas, który do niego pozostał. To jest tak śmiesznie proste, a jednocześnie niesamowicie cieszy, serio. Dlaczego? Znudziło mi się obliczanie ilości godzin snu. Nie po to żyjemy w dobie internetu i smart gadżetów, by takimi duperelami zajmować się sami, tym bardziej, że oferuje to konkurencja. To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że zaciekawił Was ten odcinek. Co sądzicie o obu tweakach? Dajcie znać w komentarzach. Pamiętajcie, że dostępne są za darmo w sklepie Cydia (jeżeli macie Jailbreak).

#44 Wtyczka tygodnia – SelectTextColors, NextAlarm13. Pozytywne zmiany iOS!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/