Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #36 Aplikacja tygodnia – RunPee, toaleta podczas filmu bez utraty fabuły!
#36 Aplikacja tygodnia – RunPee, toaleta podczas filmu bez utraty fabuły!

#36 Aplikacja tygodnia – RunPee, toaleta podczas filmu bez utraty fabuły!

0
0

Witam Was w kolejnym odcinku z serii pod tytułem „aplikacja tygodnia”! Apki na rynku nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać… Oto idealny przykład – RunPee, czyli sposób na przerwę podczas filmu bez utraty fabuły!

RunPee – toaleta podczas filmu bez utraty fabuły

Tak jak wspomniałem wyżej – aplikacje w App Store nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek spotkam się z takim programem. A wiecie co jest w tym wszystkim najlepsze? Że jest on naprawdę potrzebny ludziom, a w szczególności tym co kino kochają lub niestety mają małe pęcherze i muszą często odwiedzać toaletę. Tam mogą być kolejki, a wtedy z tyłu głowy towarzyszyć będzie myśl, że przegapimy coś ważnego. Wracamy do sali i słyszymy od znajomych: „żałuj, że Ciebie nie było!”. I co teraz? Humor zniszczony, a filmu często się nie chce się oglądać dalej. Trudno? Niekoniecznie, mogło być o wiele lepiej. Jak? Czytajcie dalej.

Receptą na idealne wyjście w trakcie filmu jest zainstalowanie RunPee. Już sama nazwa mówi, co tak naprawdę oferuje. Co fajne, apka poinformuje Was po których słowach wypowiedzianych przez danego aktora macie opuścić salę kinową. Dowiecie się też co będzie wtedy na ekranie (coś bardzo charakterystycznego). Super! Co więcej? Wszystko będzie to przesyłane w postaci powiadomień, więc wystarczy oczekiwać wibracji, a nie co chwilę odpalać apkę. Jeżeli macie Apple Watch – jesteście w tej chwili wygrywami, bo nie musicie nawet wyjmować telefonu. Dodatkowo, w czasie powrotu na salę kinową możecie w skrócie przeczytać to, co Was ominęło. Spokojnie, to nigdy nie są ważne rzeczy, jednak dla prawdziwych fanów to świetna funkcja. Podoba mi się!

Często po napisach znajdują się zwiastuny kolejnych filmów, dodatkowe scenki lub po prostu inne, ciekawe rzeczy. Apka poinformuje Was czy warto czekać tyle czasu. Głupio byłoby siedzieć jako ostatni na sali bez celu, czyż nie? Dowiecie się też o czasie trwania tych napisów, ustawicie minutnik na toaletę i wiele więcej. Mała apka, a bardzo cieszy.

To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do instalacji apki RunPee. Do zobaczenia już niedługo, trzymajcie się ciepło! Pa!

#36 Aplikacja tygodnia – RunPee, toaleta podczas filmu bez utraty fabuły!

(0)

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/