Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #43 Wtyczka tygodnia – CoolKeypad. Odśwież klawiaturę numeryczną!
#43 Wtyczka tygodnia – CoolKeypad. Odśwież klawiaturę numeryczną!

#43 Wtyczka tygodnia – CoolKeypad. Odśwież klawiaturę numeryczną!

0

Nie ma nic gorszego niż nuda w systemie. Oto przychodzę ja, aby Wam pomoc jej uniknąć. Potrzebować będziecie tylko Jailbreaka – jak to już zresztą bywa tradycyjnie z tego typu rozwiązaniami. Zapraszam na kolejny odcinek z serii pod tytułem „wtyczka tygodnia”!

CoolKeypad – odśwież klawiaturę numeryczną!

Nagłówek mówi sam za siebie. Zmieniamy dzięki tej wtyczce klawiaturę numeryczną, którą widzimy podczas wpisywania kodu PIN lub dzwonienia pod numer, który nie jest zapisany w kontaktach. Choć na pewno nie korzystamy z tych ekranów na co dzień, to warto zaskoczyć znajomych i mieć coś od nich ciekawszego. Mogę Wam zagwarantować, że bardzo to ich zaskoczy i będą wypytywać Was o to, jak tego dokonaliście. O to chyba zresztą chodzi, czyż nie? CoolKeypad prezentuje się wyśmienicie i sami to zresztą zaraz zobaczycie. Najpierw jednak zerknijcie na stronę wtyczki w sklepie Cydia i jej ustawienia. Uprzedzam – jest na co patrzeć! Co to oznacza? Czytajcie dalej.

Jak mówiłem – jest ich dużo… Bardzo dużo. Twórca zostawia nam pełną wolę w wyborze motywu i koloru przewodniego, a także kształtu przycisków. Co fajne – zmienić możemy każdy z najdrobniejszych elementów. To bardzo mi się podoba. Cieszy też fakt, że wybierzemy dowolny kolor z palety. I choć nie jestem osobą, która musi w systemie zmienić dosłownie wszystko, to naprawdę lubię tego tweaka. Mogę dostosować drobne elementy, aby bardziej pasowały mi do tapety i ekranu blokady. Dzięki temu czuję, że telefon jest o wiele bardziej „mój”.

Wybierzecie też gradient, przezroczystość, kształt przycisków i wszystko to, co chcecie. Nie ukrywajmy – minimalizm to podstawa, więc oszczędzam Wam szpetnych ekranów, a ukazuję tylko kilka małych, ale jarych propozycji. Co o nich sądzicie? Moim zdaniem wygląda to naprawdę fajnie!

Dziękuję Wam za uwagę. Widzimy się już za tydzień w kolejnym odcinku z serii pod tytułem „wtyczka tygodnia”. Wpadnijcie też na „aplikację tygodnia”, gdzie opisuję najlepsze aplikacje z App Store. Do zobaczenia!

#43 Wtyczka tygodnia – CoolKeypad. Odśwież klawiaturę numeryczną!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/