Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #32 Wtyczka tygodnia – Appaze, czyli regulacja na maksa!
#32 Wtyczka tygodnia – Appaze, czyli regulacja na maksa!

#32 Wtyczka tygodnia – Appaze, czyli regulacja na maksa!

0

Witajcie! Przed Wami ostatni w tym miesiącu odcinek z serii pod tytułem „wtyczka tygodnia”. To już część trzydziesta druga – wow! Robi wrażenie. Nie przedłużając, zaczynajmy. Oto Appaze.

Appaze, czyli regulacja na maksa!

Ktokolwiek nie zna tego bólu, gdy w wybranych aplikacjach stale musi zmieniać jasność lub głośność, a po wyjściu z nich… Niestety, ale znów wracać do poprzednich ustawień. Cóż, system nie pozwala nam zrobić obu tych rzeczy. Z pomocą przychodzi więc tweak pod tajemniczą nazwą Appaze. Jaka jednak ona by nie była – grunt, że działa i wprowadza coś, na co czekało wielu posiadaczy sprzętu od Apple. Jedyne co będziecie potrzebować to jailbreak – jak to  jednak w przypadku każdego z odcinków serii.

Wyżej przedstawiam Wam ustawienia wtyczki oraz informacje na jej temat w Cydii. Są one dosyć rozbudowane i pozwalają nam na szybkie ustawienie głośności i jasności danych aplikacji – z góry. Po co jest to nam potrzebne? Jeżeli gracie w gry, a nie chcecie by ich muzyka rozwaliła Wam uszy w pierwszych sekundach po jej uruchomieniu, to wystarczy ją wyciszyć. Nigdy już nie będzie się uruchamiać. Możecie jednak zwiększyć głośność apek typu YouTube, Netflix. Tak naprawdę zależy to wszystko od tego, czego potrzebujecie. Tyle w temacie! Co w przypadku jasności?

Wszystko działa dokładnie tak samo. Wystarczy przytrzymać ikonkę programu na ekranie głównym iUrządzenia i ustawić jej poziom na taki, jaki nam się marzył. Gotowe! Nie ma nic prostszego. Jeżeli chodzi o „toggles”, czyli ustawienia aplikacji – tutaj podziękujemy omawianej przeze mnie ostatnio wtyczce o nazwie AppTools. Jeżeli nie czytaliście tego artykułu, to poda nadrobić zaległości! Zrobicie to w tym oto miejscu – wystarczy kliknąć. Klik!

To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do instalacji tego tweaka. Appaze dostępne jest za darmo, standardowo już w Cydii. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu, drodzy czytelnicy!

#32 Wtyczka tygodnia – Appaze, czyli regulacja na maksa!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/