Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #42 Wtyczka tygodnia – Volumizer. Dźwięk bez skazy!
#42 Wtyczka tygodnia – Volumizer. Dźwięk bez skazy!

#42 Wtyczka tygodnia – Volumizer. Dźwięk bez skazy!

0

Hejka! Oto czterdziesty czwarty odcinek „wtyczki tygodnia”. Dzisiaj na tapecie Volumizer, czyli w skrócie… Dźwięk bez skazy. O co z tym chodzi? Komu się przyda i dlaczego? Na te i inne pytania odpowiem w tym artykule. Zapraszam i życzę miłej lektury!

Volumizer, czyli dźwięk bez skazy

Volumizer to stosunkowo nowa wtyczka w sklepie Cydia. Pnie się coraz wyżej w rankingach, zresztą wcale mnie to nie dziwi. Dodaje coś, co powinno być dostępne w systemie już od samego początku, bez Jailbreak. Nie można mieć jednak wszystkiego, więc w takich chwilach dziękuję twórcom tweaków. Okej, bez przedłużania, bo chcielibyście pewnie wiedzieć co ona tak naprawdę robi… Zerknijcie jeszcze na ustawienia wtyczki i jej stronę w omawianej przeze mnie wyżej Cydii. Wszystko to znajdziecie w opcjach Waszego iUrządzenia. Czytajcie dalej.

Volumizer pozwala na zmianę głośności konkretnych aplikacji – dokładnie tych, które sami wybierzecie… Na stałe. Oznacza to (na przykład), że w grach, gdzie głosu nie da się wyłączyć w ustawieniach, nie będzie go właśnie dzięki temu tweakowi. Fajnie! Możecie jednak ustawić wartość dźwięku, co jest bardzo przydatne. Dlaczego? Niektóre aplikacje są bardzo głośne – mają muzykę już na wejściu, co niesamowicie wkurza. Jeżeli zapominacie wyłączać dźwięku przed jej uruchomieniem… Nic straconego! Dzięki temu będzie się Wam żyło lepiej.

Wtyczka jest oczywiście darmowa, a wszystkie wartości i programy wybierzecie sami. Jeżeli chcecie podziękować twórcy za jego ciężką pracę, możecie kupić mu kawę piwko! To miły gest, którym się odwdzięczycie. Dla kogo będzie ten tweak idealny? Dla takiej osoby, która dużo czasu spędza w przeróżnych aplikacjach, które niekoniecznie są dobrze dostosowane pod względem głośności. Możecie na przykład ściszyć Messengera czy konkretne gry, a nawet Safari, jeżeli obawiacie się głośnych… Reklam.

To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do instalacji wtyczki tygodnia czterdziestego drugiego. Pamiętajcie, aby być także na bieżąco z moją drugą serią, którą jest „aplikacja tygodnia”. Do zobaczenia już niedługo, pa!

#42 Wtyczka tygodnia – Volumizer. Dźwięk bez skazy!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/