#2 Wtyczka tygodnia – Video HUD, czyli przyjemniejsza kontrola dźwięku.

#2 Wtyczka tygodnia – Video HUD, czyli przyjemniejsza kontrola dźwięku.

0

Niech przed szereg wyjdzie osoba, która nigdy nie przeklnęła tego menu zmiany dźwięku w iOS, podczas oglądania filmu. Myślę, że każdy użytkownik iOS zna ten ból. Jak wyleczyć się z tej choroby? Powstało cudowne lekarstwo! Video HUD! 

W jaki sposób działa Video HUD? To proste! Zamienia tradycyjny wygląd tego wszystkim znanego, okropnego menu dźwięku na nowy, prostszy. Video HUD dla iPhone

Dokładnie o tym mowa. Wyobrażacie sobie jak duży obszar ekranu zajmuje to podczas oglądania filmu?! A jak to wygląda po zainstalowaniu wtyczki? O tak:

Widzicie? Kojarzycie to skądś? Dokładnie! Brawo. To jest HUD, który wyświetla się w Safari kiedy oglądacie jakiś filmik. Został po prostu zaimportowany do całego systemu. Tak proste, a tak przyjemne. Wtyczkę możecie pobrać (za darmo) pod tym linkiem.
Wtyczka współpracuje z iOS 11 oraz iOS 12. Miłego używania!

Oceń post
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *