Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zestawienie szybkich gier z App Store na nudne przerwy (i nie tylko) w szkole!
Zestawienie szybkich gier z App Store na nudne przerwy (i nie tylko) w szkole!

Zestawienie szybkich gier z App Store na nudne przerwy (i nie tylko) w szkole!

0

Hej wszystkim! Przed Wami zestawienie szybkich gier z App Store na nudne przerwy (i nie tylko) w szkole! Zapraszam do lektury i życzę miłych wrażeń.

Color Switch

Zacznę od klasyka – dlaczego? Był on popularny lata temu, jednak twórcy nadal nie odpuszczają i kochają pielęgnować swoją społeczność. W Color Switch zadanie jest proste – nie możemy spaść ani dotknąć przedmiotów i pól oznaczonymi konkretnymi kolorami. Trybów jest cała masa, zaczynając od wyzwań, poprzez niekończące się przesuwanie planszy, kończąc na planszach tematycznych – jakich? Może być to zima, święta, Galaxy, Deep Ocean, Lucky, Freedom czy Flip Flop. Jest tego cała masa. Jestem jednak pewny, że same nazwy niewiele Wam zdradzą. Musicie więc spróbować sami!

Za punkty zbierane w grze lub prawdziwe pieniądze możemy dokupić różne kształty naszej piłeczki, a także wzór i kolor jej cienia. Możemy kręcić kołem ku zdobyciu nagród, wypełniać dzienne misje czy rywalizować z przyjaciółmi. Czeka Was nudna lekcja lub długa przerwa? Nie zalecamy tego, ale pamiętajcie, że Color Switch zawsze jest pod ręką! Oczywiście czeka na Was za darmo w App Store, tak jak zresztą wszystkie pozostałe apki z dzisiejszego zestawienia.

Duet

Dlaczego Duet? Pomimo tego, że gracie sami – do dyspozycji macie dwie kulki, które łączą się w jedną, wspólną całość. To bardzo prosta, ale wymagająca opanowania gra. Niektóre poziomy potrafią zwalić z nóg niejednego mistrza gier zręcznościowych. Musicie omijać spadające na Was przeszkody, a także pilnować tego, ile ruchów zostało Wam do dyspozycji, jeżeli liczy się dla Was jakość, a nie ilość zaliczonych plansz. W ustawieniach macie opcje zmiany kontrastu, kontroli czy wyłączenia dźwięków. Tego ostatniego jednak stanowczo odradzam. Dlaczego? Całość oprawia przecudowny soundtrack. Jeżeli już o nim mówimy…

Jest on tak świetny, że twórcy zalecają grę na słuchawkach. Co fajne, dźwięki naprawdę pasują do wymaganych ruchów i wprawiają w nastrój skupienia. Uwierzcie mi, że to jedna z niewielu pozycji, która zrobiła na mnie tak dobre wrażenie. Muzykę znajdziecie także w Apple Music, więc jeżeli spodobała się Wam szczególnie – nie pozostaje Wam nic innego jak tylko się cieszyć! To co, skusicie się na Duet? Jeżeli tak, to nie zwlekajcie dłużej – czeka na Was w App Store, za darmo.

Steve

Czy ktokolwiek z Was oczekiwał tu tego małego stworka, a konkretniej… Dinozaura? Znany jest z tego, że pojawia się w chwili, gdy nie mamy dostępu do sieci. Wtedy, zazwyczaj z nudów, gramy. Tu jednak możecie zainstalować i mieć go zawsze przy sobie, jednak w nieco bardziej „okrojonej” formie. Dostępna jest bowiem tylko jedna forma skoku, niezależnie od tego, jak mocno stukniecie w ekran. To jednak gra, która pojawia się w oknie… Widżetu! Dużo to wyjaśnia. Jeżeli jesteście wyjątkowo znudzeni… Może to zda egzamin? Oby!

Za pieniądze w grze możecie odblokowywać nowe postacie. Szybko zarobicie na nie oglądając reklamy czy instalując pozostałe gry twórcy. Tak naprawdę opcji nie ma tu wiele. Robić trzeba dokładnie to samo co w wersji przeglądarkowej – wystarczy omijać przeszkody. Tyle! To już wszystko na dzisiaj co dla Was przygotowałem. Co sądzicie o tym zestawieniu? Jak zawsze czekam na Wasze komentarze poniżej. Trzymajcie się ciepło, pa!

Zestawienie szybkich gier z App Store na nudne przerwy (i nie tylko) w szkole!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/