Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zestawienie gier mobilnych z App Store, w które zagracie razem z przyjaciółmi!
Zestawienie gier mobilnych z App Store, w które zagracie razem z przyjaciółmi!

Zestawienie gier mobilnych z App Store, w które zagracie razem z przyjaciółmi!

0

W co zagracie z przyjaciółmi? Przekonajcie się sami – gwarantuję udane wieczorne sesje!

Mało jest świetnych gier mobilnych, które wspierają grę lokalną lub online. Większość z nich możecie grać z osobami losowymi, a nie sami wybierać sobie przeciwnika czy sojusznika. Co fajne – fenomen opisywanych przeze mnie tu gier nie przeminął i wątpię, aby słuch o nich zaginął w najbliższym czasie. W zestawieniu – między innymi – Among Us, które stało się globalnym hitem. Zapraszam do lektury!

Among Us

Nie wiecie nadal o co chodzi w tej grze? W takim razie na pewno nie oglądacie filmów typu gameplay na YouTube lub nie śledzicie popularnych serwisów. Nie winię Was za to! Chętnie Wam wytłumaczę, bo sam jestem w tej grze zakochany po uszy. Okej, wracając – w grze spotykają się gracze (do 10 osób jednocześnie). Sami ustalamy liczbę oszustów, których zadaniem jest eliminacja bezbronnych członków załogi. Ci natomiast robią zadania i reagują na sabotaż morderców. Prawda jest taka, że kłamać trzeba dobrze – musicie umiejętnie wrabiać pozostałych uczestników, odpowiadać na zadawane Wam pytania i robić wszystko z precyzją. Wysiłek jednak może się opłacić.

Pozostali muszą mieć oczy szeroko otwarte, mogą jednak szybko pozbyć się oszusta, co jest ich celem. Podczas narady po wciśnięciu przycisku alarmowego lub po znalezieniu ciała możecie wytypować, kto zrobił coś podejrzanego. Widzieliście, że ktoś wchodzi lub wychodzi z ventów? Ktoś uciekał z pokoju, w którym leżało ciało? Piszcie o wszystkim. Among Us zintegrowane jest z Discordem, rozmawiać możecie tylko wtedy, gdy w grze pojawia się czat. Ze znajomymi gra się jeszcze lepiej! Z czego wynika nagły wzrost popularności? Zagrajcie sami i przekonajcie się! Dostępne jest za darmo na urządzenia mobilne, na Steamie kosztuje około 20 złotych. Uwierzcie mi jednak, że wygoda jest warta tej gotówki.

TFT

League of Legends to nie tylko jeden tryb. Jest ich więcej, a Riot Games w końcu może pochwalić się grami, a nie tylko jedną grą. TFT to świetny tryb dla przyjaciół, którzy wzajemnie mogą uczyć się od siebie idealnych taktyk i kompozycji, które są nieograniczone – to jest sednem i najlepszą rzeczą całej gry. Dostępne jest oczywiście za darmo, zarówno na urządzenia mobilne, jak i PC czy Mac, jednak to na tyle prosta obsługa, że nie ma znaczenia na czym gracie. Pamiętajcie, że przyjaciele korzystający tylko z urządzeń mobilnych mogą grać z Wami nawet wtedy, gdy Wy korzystacie z większego sprzętu. To tyczy się również Among Us. Warto o tym wspomnieć!

O co jednak chodzi w TFT, czyli Teamfight Tactics? O ustalenie idealnej, wyważonej kompozycji drużyny. To jak szachy, ale na nieco wyższym poziomie. Znaczenie mają budowane przez Was przedmioty, wybór postaci – klas, pochodzenia. Musicie myśleć strategicznie, ale spokojnie – przyda się też dużo uśmiechu i szczęścia. Wygrać może tylko jeden z ośmiu graczy. Pomiędzy etapami walczycie na stwory, które dają Wam dużo złota lub przedmioty. Polecam serdecznie!

Ludo Club

Przyznać się – kto nie lubi czasami pograć w chińczyka? Ta gra świetnie redukuje stres i jest lekiem na długotrwałą nudę. Jest aż tak źle? Zapraszajcie znajomych do gry i zapomnijcie o problemach. Zasad chyba nie muszę tłumaczyć? Jeżeli jednak urwaliście się z choinki – wystarczy dojść wszystkimi swoimi pionkami na ostateczne pole. Tyle! Możecie zwiększać swoje szanse na wylosowanie konkretnej liczby oczek – to jednak loteria, więc nie wygracie za pomocą pieniędzy.

To już wszystko w tym artykule. Mam nadzieję, że dzięki niemu postanowicie spędzać nudne wieczory razem ze swoimi znajomymi, a uwierzcie mi – zabawa będzie świetna. To tyle, trzymajcie się ciepło. Do zobaczenia, pa!

Zestawienie gier mobilnych z App Store, w które zagracie razem z przyjaciółmi!

5/5 - (1 vote)
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.