Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #66 Aplikacja tygodnia – Wild Rift. Mobilna wersja League of Legends!
#66 Aplikacja tygodnia – Wild Rift. Mobilna wersja League of Legends!

#66 Aplikacja tygodnia – Wild Rift. Mobilna wersja League of Legends!

0

Hej, hej! Witam Was bardzo serdecznie. Mam nadzieję, że świetnie spędzacie święta, a ten artykuł traktujecie jako przerywnik podczas jedzenia i obijania się w gronie najbliższych. Dzisiaj zaprezentuję Wam Wild Rift, czyli grę, którą żyje świat od kilku miesięcy. Dlaczego? Czytajcie dalej!

Wild Rift – mobilna wersja League of Legends!

Profil Wild Rift na Tweeterze został utworzony już jakiś czas temu. Betę na początku otrzymały inne regiony niż Europa, więc musieliśmy trochę się naczekać. Od drugiego tygodnia grudnia dostępna jest także u nas – w tym także na iOS. Możecie więc zainstalować grę już po przeczytaniu tego artykułu. Wracając – konto stworzycie w sekundę, ale jeżeli graliście już w League of Legends na komputerze, to zalogujecie się tym samym loginem i hasłem. Fajnie, czyż nie? A już na pewno szybko!

Wild Rift zapowiadany był od dawna – budowało to hype. Wszystkie modele zostały zaktualizowane, a twórcy nie poszli na łatwiznę pod każdym możliwym aspektem. Gry są naprawdę dynamiczne, proste w obsłudze i w zrozumieniu. Dostosowany został interfejs, dzięki czemu czary rzuca się błyskawicznie, przedmioty kupuje w kilka sekund. To naprawdę świetny produkt, który w kilka miesięcy od wydania zarobił 10 milionów dolarów. Warto wspomnieć, że to nadal wersja beta gry!

Niedawno dowiedzieliśmy się, że twórcy postanowią przenieść jeszcze więcej postaci i skórek z oryginalnego LoL-a, ale nie zawahają się wprowadzić całkowicie nowych bohaterów, co sprawi, że Wild Rift zyska na unikalności i niezależności. Gracze cenią sobie wiele funkcji, takie jak szybie zdobywanie bohaterów, wiele darmowych skórek i podgląd na postać w grze, zanim zdecydujemy się na jej zakup. Czy warto dać grze szansę? Oczywiście. To coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Jeżeli macie paczkę znajomych – nie czekajcie dłużej. Pamiętajcie, że dostępne są też mecze rankingowe, dzięki czemu sprawdzicie jak Wasze umiejętności mają się na większą skalę. To już wszystko na dzisiaj. Dajcie znać, co sądzicie o tej produkcji. Do zobaczenia, pa!

#66 Aplikacja tygodnia – Wild Rift. Mobilna wersja League of Legends!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/