Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zestawienie darmowych aplikacji z App Store do tworzenia relacji na Instagramie
Zestawienie darmowych aplikacji z App Store do tworzenia relacji na Instagramie

Zestawienie darmowych aplikacji z App Store do tworzenia relacji na Instagramie

0

Hej wszystkim! Relacje stały się niezwykle ważnym aspektem osób prowadzących konta na Instagramie. Nic w tym dziwnego – są szybkie, łatwe w utworzeniu i znikają po kilkunastu godzinach. Dzisiaj przedstawię Wam zestawienie moich ulubionych, w dodatku – gdyby tego było mało – darmowych aplikacji dostępnych w App Store, które służą do ich tworzenia. W jaki sposób? Zaraz się przekonacie. Nie przedłużając… Zapraszam do lektury!

Unfold

Unfold to zdecydowanie jedna z moich ulubionych aplikacji do tworzenia relacji. Są one spokojne, wyważone, a jednocześnie wyraźne. Pozwalają mi uzyskać dokładnie taki efekt, jaki chcę. Szablonów jest mnóstwo – większość dostępnych za darmo, które spodobają się nawet tym najbardziej wybrednym. W miejsca przykładowe wstawiacie swoje – edytujecie też tekst (lub go usuwacie) i gotowe. Wystarczy teraz wrzucić to na Insta i tyle. Dokładnie, to tak proste!

Co jeszcze? Unfold oferuje obróbki zdjęcia – zarówno w edytorze szablonu jak i w zakładce Studio. Dostępnych jest mnóstwo kategorii stories, w tym szablony nawet na 9 zdjęć. To wy jednak decydujecie jak to ma wyglądać. To co, zachęciłem Was wystarczająco? Jeżeli tak – to jesteśmy w domu. Jeżeli nie – zerknijcie na kolejne propozycje niżej.

Canva Stories

Największym konkurentem Unfold jest moim zdaniem Canva Stories. Dawno nie widziałem tak obszernej aplikacji z szablonami, która jest dostępna praktycznie cała za darmo. To robi na mnie ogromne wrażenie i sprawia, że bardzo chętnie z niej korzystam i tworzę w niej swoje relacje. Jest tu naprawdę wiele funkcji, które pozwalają mi uzyskać wymarzony efekt, który spodoba się moim obserwującym.

Na zrzutach ekranu możecie zobaczyć jak wygląda interfejs programu. Co o nim sądzicie? Osobiście bardzo mi się podoba i uważam, że pasuje do stylu iOS. Do dyspozycji mamy dużo fajnych naklejek, opcję wstawienia tekstu i nie tylko. Sprawdźcie instalując Canva Stories, a przekonacie się sami!

Clay

Ostatnim już programem na liście jest opisywany przeze mnie ostatnio w serii “aplikacja tygodnia” Clay. Umożliwia on tworzenie stories dzięki szablonom, wykorzystuje dużo pięknych naklejek i pomaga we wszystkim tak bardzo, jak to możliwe. Oferuje nie tylko tworzenie pięknych relacji – to jednak główna część, o której pisałem zarówno w tamtym artykule, jak i w tym – gdyż tego właśnie dotyczy to zestawienie.

Pomocnicze linie pozwolą Wam stworzyć idealną relację bez znaków wodnych, które wstawić możecie od razu na swojego Instagrama. Gwarantuję Wam, że znajomi będą pod wrażeniem – zarówno jeżeli wykorzystacie Clay lub inny program z tego zestawienia. Dziękuję Wam za obecność – trzymajcie się ciepło i do zobaczenia już niedługo. Pa!

Zestawienie darmowych aplikacji z App Store do tworzenia relacji na Instagramie

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/