Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #72 Aplikacja tygodnia – Clay. Sposób na piękne Instastories!
#72 Aplikacja tygodnia – Clay. Sposób na piękne Instastories!

#72 Aplikacja tygodnia – Clay. Sposób na piękne Instastories!

0

Żyjemy w świecie, gdzie nasze media społecznościowe są na wagę złota. Każdy walczy o obserwujących, liczy na dobre komentarze i chce relacjonować czynności wykonywane podczas dnia. Grunt, aby były one estetyczne – w tym pomoże Wam Clay. Nie przedłużając… Zapraszam na siedemdziesiąty drugi odcinek z serii „aplikacja tygodnia”. Miłej lektury!

#72 Aplikacja tygodnia – Clay. Sposób na piękne Instastories!

Clay to aplikacja, która pozwala Wam na tworzenie świetnych stories w zaledwie kilka sekund. Do dyspozycji jest naprawdę sporo szablonów, które są niezwykle estetyczne i po prostu sprawdzą się idealnie zarówno dla poważnych relacji, jak i czysto rozrywkowych. Co mogę mówić więcej – sprawdźcie sami, co przygotowałem w apce Clay. Rzućcie okiem na zrzuty ekranu. A w roli głównej… Mój kot! A konkretniej jeden z nich, z okazji dnia kota, który był kilka dni temu.

Opcji edycji jest wystarczająco. Fajne naklejki, bardzo dużo czcionek, kolorów, teł, a także wiele więcej. Zrobić z tego można naprawdę sporo, we wszystkim pomagają linie, które ukazują się na ekranie podczas przenoszenia obiektów. Jeżeli chodzi o każdego rodzaju dodatki – naprawdę dają radę! Zobaczyć możecie zresztą niżej, ile zmienić potrafi mała tasiemka, która daje efekt, że trzyma zdjęcie widoczne na stories. Przypomnę tylko, że to nie jedyna rzecz, którą potrafi Clay. Poza relacjami, stworzycie tu posty, pocztówki, zaproszenia, banery i wiele więcej. Zależy to wszystko od pytania początkowego – czy chcecie korzystać z Clay jako osoba prywatna w celach przedstawionych powyżej, czy w biznesowych.

Przyznać muszę, że zakochałem się w Clay. Jeżeli podoba Wam się szczególnie, możecie zaopatrzyć się w wersję premium, która kosztuje tylko 50 złotych rocznie, więc mniej niż 5 złotych miesięcznie. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach. Dodatkowo, proponuję artykuł o zestawieniu apek służących do tworzenia relacji na Insta. Co Wy na to? To już koniec na dzisiaj. Do zobaczenia, trzymajcie się ciepło. Cześć!

#72 Aplikacja tygodnia – Clay. Sposób na piękne Instastories!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *