Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Endel – odpoczynek przy relaksujących dźwiękach… Za darmo z App Store!
Endel – odpoczynek przy relaksujących dźwiękach… Za darmo z App Store!

Endel – odpoczynek przy relaksujących dźwiękach… Za darmo z App Store!

0

Hejka wszystkim! Na koniec miesiąca mam dla Was coś specjalnego. Nie wiem jak Wy, ale zima sprawia, że czuję się nieco gorzej i potrzebuję choć chwili dla siebie aby poukładać myśli i się zrelaksować. Na szczęście na rynku dostępne są darmowe aplikacje w App Store, które mi w tym pomogą. Dzisiaj na tapecie Endel – czyli odpoczynek przy relaksujących dźwiękach… Za darmo! Zapraszam do lektury.

Endel – odpoczynek przy relaksujących dźwiękach… Za darmo z App Store!

Endel to aplikacja dostępna za darmo w App Store. Umożliwia ona odtwarzanie dźwięków, które relaksują, a tym samym pomogą Wam usnąć, medytować czy po prostu trochę odciąć się od stresu, z którym zmagamy się na co dzień. Jak wiecie, bardzo chętnie recenzuję takie aplikacje, gdyż uważam, że zachowanie zdrowia psychicznego w normie jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Zawsze było – ale teraz, w dobie mediów społecznościowych, które mogą namieszać wiele złego – jest to podwójnie cenne.

Dźwięki, które odtwarza Endel są niesamowite. Duża ilość trybów i motywów, a także ciemny wygląd pozwala odczuć delikatność – o to zresztą najwidoczniej chodziło twórcom i uważam, że im się to jak najbardziej udało. Dostępne scenariusze to: nauka, ciężka praca, Self Care, joga, twórczość, drzemka, ćwiczenia, czytanie i wiele więcej. Każdy z nich jest tak unikalny na swój sposób, że musicie koniecznie je przetestować. Wersja Premium aplikacji kosztuje 14 złotych miesięcznie, chyba że kupicie roczną subskrypcję – wtedy jest to tylko 10 złotych miesięcznie. Jednorazowy zakup wynosi 430 złotych, więc zdecydują się na nią tylko Ci, którzy korzystać będą z niej zaskakująco dużo.

Czy dziwiłoby mnie to? Nie! Apka jest świetna i zasługuje na Waszą uwagę. To już jednak wszystko, co na dzisiaj przygotowałem. Do zobaczenia już w przyszłym miesiącu. Pamiętajcie, aby dbać o swoje zdrowie psychiczne – jest ważniejsze, niż myślicie. Trzymajcie się ciepło, pa!

Endel – odpoczynek przy relaksujących dźwiękach… Za darmo z App Store!

5/5 - (6 votes)
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *