Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zestawienie aplikacji prosto z App Store do poszukiwania pracy!
Zestawienie aplikacji prosto z App Store do poszukiwania pracy!

Zestawienie aplikacji prosto z App Store do poszukiwania pracy!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym zestawieniu na moim koncie. Jest ono przeznaczone dla wszystkich tych, co poszukują pracy w trybie natychmiastowym. Zainteresujcie się tymi propozycjami, zapraszam do lektury!

Jobflow

Szukacie ogłoszeń, a jednocześnie chcecie sami narzucić się pracodawcy, aby zwiększyć swoje szanse? Obie te rzeczy możecie zrobić właśnie w aplikacji Jobflow, która przypomina tablicę niczym z mediów społecznościowych. Przewijamy ją, a naszym oczom ukazują się ogłoszenia pracy wraz z wymaganiami. Możemy też utworzyć swój post, który promować będzie nas u potencjalnych pracodawców. To świetny pomysł, a jednocześnie tak prosty i użyteczny. Rzućcie teraz okiem na zrzuty ekranu, które dla Was przygotowałem.

Jobflow to miejsce, które nadaje się nie tylko dla studentów czy osób szukających pierwszej pracy. Dużo ogłoszeń dotyczy wielu innych, bardziej skomplikowanych dziedzin po ukończeniu konkretnego kierunku studiów, co pokazuje różnorodność tego programu. Skusicie się? Jeżeli tak, to pamiętajcie – wszystkie apki z dzisiejszego zestawienia czekają na Was za darmo w App Store.

OLX

OLX kojarzy się tylko z ogłoszeniami lokalnymi. Szczerze? Mi też zawsze będzie się z tym łączyć, ale nie można wykluczać, że mnóstwo ofert znajdziecie właśnie tam – w formie ogłoszeń. Jest jednak testowane obecnie nowe rozwiązanie, które umożliwia wysyłanie swoich CV za pomocą specjalnego formularza, który łączy się z Waszym profilem pracy OLX. To jednak nadal Beta, warto więc mieć z tyłu głowy fakt, że nie każdy pracodawca jeszcze z tego korzysta i rozwiązanie nie jest wersją finalną produktu.

Na stronie OLX znajdziecie zakładkę, w której uzupełnicie swój życiorys, dodacie CV, wpiszecie doświadczenie i wszystko to, co ważne do podjęcia pracy. Rozwiązuje to problem wypełniania takich okienek kilka razy dla każdego zgłoszenia, co jest niezwykle uciążliwe – szczególnie gdy wysyłacie dużo zgłoszeń z powodu pilnego poszukiwania pracy. Liczę, że całość rozwinie się jeszcze bardziej i już niedługo będziemy mogli cieszyć się nowym, świetnym narzędziem od OLX. Skorzystacie?

Praca za Rogiem

Nawet nie wiecie, ile ofert pracy znajduje się w pobliżu Waszego domu – szczególnie, gdy jesteście mieszkańcami większych miast jak Warszawa. Tam zresztą znajdziecie dużo reklam apki, dzięki czemu zresztą ją znalazłem i opisałem w jednym z odcinków serii „aplikacji tygodnia”. Oferty głównie dotyczą pracy w sklepikach sieciowych, w których zadaniem jest sprzedaż, rozkładanie towaru, czy obsługa klienta. Jest jednak wiele ofert – jeżeli poszukujecie pracy, na pewno warto spróbować – tym bardziej, że program ten jest obecnie popularny.

Uzupełnicie swoje dane kontaktowe, możecie wejść w panel swoich zgłoszeń, a samo jego złożenie zajmuje kilka sekund. To raj dla wszystkich tych, co szukają czegoś „na teraz”. Dodatkowo dostępna jest też wersja apki dla pracodawców, co również mnie zdziwiło, ale ma sens – dzięki temu możecie dowiedzieć się więcej informacji o ofercie i zgłosić swoją kandydaturę, bo ktoś wcześniej utworzył je w Pracy za Rogiem. Opcji jest mnóstwo, ale pewno jedne – jeżeli nie spróbujecie, to nie przekonacie się o możliwościach, które oferuje Praca za Rogiem. To już jednak wszystko na dzisiaj. Trzymajcie się ciepło i… Do zobaczenia już bardzo niedługo, pa!

Zestawienie aplikacji prosto z App Store do poszukiwania pracy!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/