Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Aplikacja na Maca – Noizio Lite, czyli skupienie się na pracy.
Aplikacja na Maca – Noizio Lite, czyli skupienie się na pracy.

Aplikacja na Maca – Noizio Lite, czyli skupienie się na pracy.

0

W dzisiejszym poście z aplikacją tygodnia na Maca mam wam do przedstawienia małego i niepozornego gościa, który zagościł u mnie na stałe. Zapraszam!

Apka sama w sobie jest niezwykle minimalistyczna i pozwala nam na wyciszenie się i zebranie myśli poprzez… imitowanie naszych ulubionych otoczeń. Kilka kliknięć i możemy znaleźć się w zatłoczonej kawiarnii, za oknem może padać deszcz a w tle będą szumieć fale. Cudowne, prawda? W podstawowej (darmowej) wersji apki mamy do wyboru tylko pięć dźwięków:

  • Ognisko
  • Deszcz
  • Szum fal
  • Słoneczny dzień
  • Burza

Jeżeli jednak zdecydujemy się rozszerzyć ten pakiet za około. 50 złotych – dostaniemy kolejne 40 dźwięków do naszej dyspozycji. Aplikacja sama w sobie jest prosta i intuicyjna. Do wyboru mamy mikser dźwięków i kilka ustawień – każdy sobie powinien z tym poradzić. Poniżej wrzucam wam zrzuty ekranu z aplikacji, który „przyczepia” się do naszego paska na górze ekranu, oraz filmik z działaniem samej aplikacji.

Jeżeli aplikacja wam się spodobała, pamiętajcie żeby nam o tym napisać i pochwalić się, który z dźwięków jest waszym ulubionym :)!

Apkę pobierzecie na swojego Maca za darmo stąd – *KLIK*

Aplikacja na Maca – Noizio Lite, czyli skupienie się na pracy.

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/