Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #57 Aplikacja tygodnia – Praca za Rogiem. Praca bliżej, niż myślisz!
#57 Aplikacja tygodnia – Praca za Rogiem. Praca bliżej, niż myślisz!

#57 Aplikacja tygodnia – Praca za Rogiem. Praca bliżej, niż myślisz!

0

Hejka! Oto kolejny odcinek „aplikacji tygodnia”. Dzisiaj skupimy się na nieco starszych odbiorcach, którzy poszukują pracy. Pomóc może Wam Praca za Rogiem, która dostępna jest za darmo na iUrządzeniach. To co, zaczynamy? Uwierzcie mi, że warto!

Praca za Rogiem. Praca bliżej, niż myślisz!

Praca za Rogiem to aplikacja, która na podstawie Waszej obecnej lokalizacji wyszukuje dla Was oferty pracy. Stąd więc jej nazwa – po prostu są one tuż za rogiem. Zazwyczaj są to ogłoszenia, w których poszukiwany jest kasjer, magazynier i tak dalej. Uwierzcie mi jednak, że ta apka to skarb każdego, kto musi poszukać pracy w mig. Zerknijcie zresztą na zrzuty ekranu poniżej, które ukażą Wam główny interfejs aplikacji oraz jej funkcje, które są naprawdę rozbudowane. Dodacie tu CV, dodatkową informację do zgłoszenia, wymiar godzin i wiele, wiele więcej. Wszystko widoczne jest także na mapie, więc policzyć możecie, jak szybko zajmie Wam dojście do pracy. Fajnie!

Co jeszcze? Twórcy stworzyli też podobne dzieło, w którym możecie poszukiwać pracowników, jeżeli macie swoją własną firmę. To tak jakby druga strona lustra. Nie o niej jest jednak mowa w tym artykule, ale uważam, że warto było choć na chwilkę o niej wspomnieć. Wracając – można naprawdę zdziwić się, ile ogłoszeń pracy jest w Waszej okolicy, szczególnie gdy żyjecie w sporym mieście. Potwierdzają to też recenzje aplikacji, które na pierwszy rzut oka pokazują, że są autentyczne. „Dużo nowych ogłoszeń. Polecam!”, „Nigdy nie sądziłam, że w okolicy mojego domu jest tylu pracodawców”. Uwielbiam tę aplikację i będę namawiać Was, abyście również z niej skorzystali, jeżeli na przykład jesteście w trudnym w życiu miejscu i potrzebujecie szybko (to ważne – naprawdę szybko, ogłoszenia często mają dopisek „na teraz”) coś zarobić, a co ważne – legalnie. Każdy znajdzie coś dla siebie!

To już wszystko na dzisiaj. Chcecie zbiór najlepszych aplikacji służących do poszukiwania pracy? Jeżeli tak, to zapraszam Was do komentowania niżej. Do zobaczenia, pa!

#57 Aplikacja tygodnia – Praca za Rogiem. Praca bliżej, niż myślisz!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/