Home Newsy Bose prezentuje Quietcomfort EarBuds praz Sport EarBuds
Bose prezentuje Quietcomfort EarBuds praz Sport EarBuds
0

Bose prezentuje Quietcomfort EarBuds praz Sport EarBuds

0

Nowe QC Earbuds to kolejny krok w udoskonaleniu sprzętu i oprogramowania, który zarazem stanowi kontynuację  20-letniej tradycji słuchawek QC.

Każda ze słuchawek mierzy nieco ponad 2,5 cm długości i waży 8,5 g. Mimo to zachowują cechy ich poprzedników z rodziny QuietComfort, przekształcając nawet najtrudniejsze warunki w oazy  spokoju – wyciszając hałas ciężarówek, autobusów i klaksonów w godzinach szczytu lub maskując rozpraszające  uwagę odgłosy dobiegające z sąsiedniego pokoju, biura lub mieszkania obok.  

Słuchawki douszne Sport Earbuds zostały zaprojektowane od podstaw, aby być najlepszym towarzyszem ćwiczeń.  Zapewniają wyższą jakość dźwięku niż ich poprzednik, mimo o połowę mniejszych rozmiarów. Wszystko w nich jest  zoptymalizowane pod kątem wydajności, komfortu, dopasowania, łatwości sterowania oraz trwałości  i niezawodności, niezależnie od tego, czy trenujesz w domu, na siłowni czy na świeżym powietrzu. 

Słuchawki QC Earbuds będą dostępne za 1 199 PLN, a wersja sportowa za 899 PLN. Regularna sprzedaż rozpocznie  się 5 października, ale można je zamawiać w przedsprzedaży już dzisiaj. 

Bose prezentuje Quietcomfort EarBuds praz Sport EarBuds

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!