Home Newsy Zdjęcie rzekomo autentycznego iPhone’a 2018 znalazło się w sieci
Zdjęcie rzekomo autentycznego iPhone’a 2018 znalazło się w sieci

Zdjęcie rzekomo autentycznego iPhone’a 2018 znalazło się w sieci

0

Do premiery nowych modeli iPhone’a nie pozostało już wiele czasu. Ich prezentacja nastąpi w ciągu dwóch pierwszych tygodni września, a więc za blisko miesiąc. Jak co roku tuż przed debiutem w sieci pojawiają się rzekomo autentyczne zdjęcia prezentujące nadchodzący sprzęt, choć jak wiadomo z doświadczenia większość z tych grafik, to po prostu przeróbki.

Tak też właśnie jest z najnowszą publikacją prezentującą budżetową wersję iPhone’a, który w sieci ochrzczony został mianem 9. Model ten zgodnie z treścią wielu plotek zostanie wyposażony w ekran wykonany w technologii LCD o przekątnej 6,1 cala oraz pojedynczą kamerę główną. Całość cechować będą także materiały gorszej jakości jak choćby nie stalowa, a aluminiowa ramka okalającą obudowę.

Zaprezentowana fotografia odzwierciedla to z czym obcować można przy okazji różnych doniesień odnośnie konstrukcji nadchodzącego urządzenia. Choć jak zauważa Benjamin Geskin jest ona nieautentyczna, a widoczny smartfon to nic innego jak przerobiony w Photoshopie iPhone 8. Autor zdjęcia najzwyczajniej w świecie przeniósł diodę LED pod obiektyw tylnego aparatu upodabniając urządzenie do tego jakie ujrzymy we wrześniu.

Z tego typu publikacjami do czasu oficjalnej premiery jabłkowych smartfonów będziemy mnieli do czynienia w najbliższych dniach coraz częściej. Do podobnych sytuacji dochodzi praktycznie co roku, by podsycić okres oczekiwania na premierę.

Źródło: Slashleaks

 

Zdjęcie rzekomo autentycznego iPhone’a 2018 znalazło się w sieci

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)