Home Newsy Nadchodzące iPady będą miały zaokrąglone rogi ekranu
Nadchodzące iPady będą miały zaokrąglone rogi ekranu
0

Nadchodzące iPady będą miały zaokrąglone rogi ekranu

0

Już niejednokrotnie przekonywaliśmy się, że testowe wersje jabłkowego oprogramowania, to znakomita kopalnia informacji związanych z przyszłymi produktami kalifornijskiej firmy. Nie dalej jak kilka dni temu natknięto się na pewien element graficzny, który zdradza wygląd nadchodzącego modelu iPada Pro.

Ikona prezentująca to urządzenie znajdowała się w bibliotece odpowiedzialnej za jego ładowanie. Wraz z odkryciem potwierdziły się plotki jakoby tegoroczny tablet z Cupertino miał być całkowicie pozbawiony ramek wokół ekranu, a także przycisku Home. Od designu iPhone’a X będzie różnił się tym, iż zabraknie charakterystycznego wcięcia w górnej części ekranu, gdzie skrywa się skaner twarzy użytkownika.

Doszukano się także innej informacji zgodnie z treścią której nowy iPad Pro będzie posiadał podobnie jak iPhone X zaokrąglone rogi ekranu. Danych takich dostarcza plik graficzny nazwany „J3xx affordance corners” będący warstwą maski, po nałożeniu której wyświetlany obraz ma właśnie zawierać zaokrąglone rogi. Odkrycia jak zwykle dokonał deweloper Guilherme Rambo, który sukcesywnie przeczuje zakamarki jabłkowych systemów w poszukiwaniu ciekawych informacji.

Źródło: 9To5Mac

 

Nadchodzące iPady będą miały zaokrąglone rogi ekranu

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *