Home Newsy Wszystkie przyszłoroczne iPhone’y z ekranami OLED
Wszystkie przyszłoroczne iPhone’y z ekranami OLED

Wszystkie przyszłoroczne iPhone’y z ekranami OLED

0

Patrząc na ilość plotek od jakiegoś czasu publikowanych w sieci i ich spójność pod kątem treści związanej z tegorocznymi modelami jabłkowych smartfonów można być niemal pewnym, że za kilka miesięcy do oferty trafią trzy nowe odsłony tego urządzenia.

Mają to być następca iPhone’a X, jego większy odpowiednik z ekranem OLED o przekątnej 6,5 cala nazwany zapewne X Plus oraz wersja budżetowa smartfona wyposażona w ekran typu LCD o rozmiarze 6,1 cala. Ta ostatnia ma też być wykonana z materiałów gorszej jakości i być przystępna cenowo.

Tymczasem koreański serwis ET News w swoim najnowszym raporcie dostarcza nam informacji związanych z jabłkowymi smartfonami, które zadebiutują na rynku dopiero w przyszłym roku. Jak czytamy w opublikowanej nocie w 2019 roku do oferty Apple zawitają trzy modele iPhone’a wyposażone w ekran OLED. Redaktorzy zaznaczają jednak, iż jeśli kalifornijska firma wprowadzi więcej jak trzy modele, to jeden z nich może charakteryzować technologia LCD. Podstawowe warianty jabłkowej słuchawki czyli kolejna generacja X, X Plus oraz budżetowy wariant smartfona będą wyposażone w ekrany OLED.

Warto w tym miejscu przypomnieć, iż nie tak dawno Economic Daily News sugerował, iż w 2019 roku jeden z modeli iPhone’a doczeka się potrójnej kamery głównej, co znacznie zwiększy możliwości aparatu tego urządzenia.

Źródło: ETNews

 

Wszystkie przyszłoroczne iPhone’y z ekranami OLED

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *